Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Zpět

0 Pokladní software na vašem notebooku či PC

Your vote is:
0.00 z 0 Hlasů

Zejména menší podnikatelé se častokrát nestačí divit, jaké všechny investice jsou nevyhnutelné. Zákon jim ukládá mnohé povinnosti, které prostě něco stojí. Naštěstí ale ve spoustě ohledů existuje levnější alternativa. Příkladem je pokladna.

Klasickou pokladnu vůbec není nutné pořizovat. Stačí notebook či počítač, který už pravděpodobně máte, a na něj nainstalovat pokladní software. I ten je sice placený, ale vyjde vás na směšnou částku.

Pokladní software ENTER

Jedním z oblíbených pokladních softwarů je ENTER od firmy KASTNER software (https://www.kastnersw.cz/enter). Nainstalujete ho na notebook, tablet či počítač se systémem Windows od verze 7 až po 11, prvních 30 dnů se dá používat na zkoušku bez omezení. Pak přejde do DEMO režimu, dokud si nezakoupíte plnou verzi. Roční licence stojí od 1500 Kč, investice jsou tedy minimální. Software se dá využívat skutečně na mnoha zařízeních, je uzpůsoben dotykovému ovládání i ovládání přes klávesnici.

Pokladna, faktury i evidence skladu

Vše máte na jednom místě. Během pár vteřin vytvoříte účtenku i fakturu. Ta se dá odeslat e-mailem v PDF či vytisknout. Zboží můžete mít rozdělené do skupin, prodané zboží se automaticky odepisuje, lze se podívat, kolik kusů zbývá na skladě. Na konci dne si vytisknete uzávěrku pokladny, denní stav či obrat. Samozřejmostí je propojení na EET, adresář odběratelů. Software má dokonce speciální funkce pro restaurace jako zadávání objednávek na stoly či přidávání položek do objednávek pro jednotlivé stoly.

Spolehlivý software od českých vývojářů

KASTNER software vyvíjí i další programy, úspěšné je například jejich FORM studio. Jedná se o nejrozšířenější program na vyplňování formulářů v ČR. Vyplníte přes něj přiznání k dani z příjmů a mnoho dalších formulářů, přehledně a jednoduše. Hodí se ve firmách i v domácnostech. Firmám pak přijde vhod ještě ekonomický software STEREO.

Copyright © 2013 - 2023 All-bazar.cz