Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Zpět

0 Praha likvidace aut – to jsou peníze na ruku i za váš autovrak

Your vote is:
0.00 z 0 Hlasů

Potřebujete se zbavit nepotřebného automobilu v domácnosti? Zánovního, vysloužilého, bouraného či autovraku? Nebo by se vám hodila hotovost na ruku? Poradíme vám, jak na to.

Jak prodat staré auto?

Zahotove.cz je zajímavou službou, jež nám umožňuje vydělat i na automobilu, o který už nikde jinde neměli zájem. Velké autobazary o hodně staré vozy ztrácejí zájem, menší nám často nabídnou platbu za automobil až po jeho odprodání. Prodat bourané auto v bazaru je téměř nemožné, nepojízdný autovrak nejde prodat vůbec.

Další možnost prodeje máme přes různé online bazary. Ale zde je každý potenciální zájemce nejistým, na obhlídku auta často nedorazí, tlačí na cenu a navíc nezapomeňte, že na takto prodávaný automobil dáváte záruku. A právě tu kupci využívají k dodatečnému získání slevy za automobil. A vůbec ne sporadicky. Stalo se nepsaným pravidlem, že se auta prodaná přes online bazary reklamují u soukromých prodejců.

Výkup aut kdekoliv v ČR

Služba Zahotove.cz funguje jinak. Praha likvidace aut – to není jediná oblast působení této služby. Firma vykupuje automobily po celé České republice. Automobil si navíc sama odveze zdarma i z té nejzapadlejší vísky. Vykupuje automobily jakéhokoliv věku a v jakémkoliv stavu, včetně bouraných a autovraků. Společnost likviduje též užitková a firemní vozidla, včetně strojů. Předběžnou cenu odkupu víte vždy předem díky online kontaktu se zástupci firmy.

Jak rychle vše proběhne?

Možná budete v šoku, ale vše je možné vyřídit již do 24 hodin s tím, že máte podepsané veškeré dokumenty i peníze v ruce. Ty vám zástupci firmy vyplatí hotově ve chvíli, kdy si od vás budou automobil odvážet.

Se službou získáváte i další benefity

Nemusíte připravovat žádné smlouvy. Veškeré dokumenty má firma připraveny. Jsou bez záludných právních kliček, velice jednoduché a srozumitelné. Podepíšete je při prodeji. Firma vám též poradí s administrativními věcmi kolem stornování povinného ručení. Dalším benefitem je, že při této formě odprodeje nedržíte na automobil žádnou záruku. Peníze, které za auto dostanete, jsou tedy skutečně finální a s automobilem nebudete mí více starostí.

Copyright © 2013 - 2023 All-bazar.cz s.r.o.