Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Zpět

0 Prožijte romantický 1. máj

Your vote is:
0.00 z 0 Hlasů

Večeře, návštěva kina a kytice růží. Vážně chcete, aby váš svátek zamilovaných vypadal stejně jako loni, předloni nebo dokonce stejně jako posledních deset let? Pokud máte pocit, že nastal čas na změnu, jen nemáte žádné nápady, nechte se inspirovat.

Kam vyrazit za romantikou

Ženy si často představují romantiku jinak než muži. Doporučujeme tedy, vzít to v úvahu při plánování programu.
Dámám, které chtějí potěšit své partnery, se určitě vyplatí dát práci s hledáním restaurace, ve které nabízejí službu „all you can eat“. Každý muž tu bude štěstím bez sebe, že toho konečně může spořádat, kolik chce. Místo na růžový koktejl, doporučujeme pány pozvat na pivko, a to ne ledajaké. Jelikož na to obyčejné vyrážejí každý týden s kamarády, chce to objednat návštěvu pivních lázní. V těch se totiž zlatavý mok nejen pije, ale je možné se v něm i koupat. Lahoda.


Kdo chce potěšit svou přítelkyni, může ji vzít například na večeři do sushi restaurace nebo do baru na koktejl. Dobrým nápadem je i nějaká nenáročná sportovní aktivita, při které se společně pobavíte (např. skákání na obřích trampolínách). Má-li přítelkyně ráda zvířata, ale žádné společné prozatím nevlastníte, můžete vyrazit do nejbližšího útulku a vzít některého z pejsků na romantickou procházku lesem. První máj sice nebudete trávit sami ve dvou, ale pro tentokrát to určitě vadit nebude.

Dárky, které skutečně potěší

Zapomeňte na zamilovaná přáníčka koupená na poslední chvíli v supermarketech a na kytice růží. Buďte tento rok kreativní a vyrobte osobní dárkové poukazy. Pánové určitě ocení voucher na mytí auta, na společné zážitkové sprchování nebo uvaření večeře podle jejich vlastního výběru. Ženy zase uvítají masáž nebo poukaz na společnou návštěvu vybraného obchodu, ve kterém si budou moci vybrat dárek podle vlastního uvážení.


Rada na závěr? Ať už budete plánovat cokoliv nebo vybírat jakýkoliv dárek, dělejte to s láskou.

Copyright © 2013 - 2023 All-bazar.cz s.r.o.