Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Zpět

0 Proč nepodcenit cestovní pojištění?

Your vote is:
0.00 z 0 Hlasů

 

Chystáte se užívat krásné letní počasí někde mimo domovinu? Pak určitě nezapomeňte s sebou na cestu přibalit i cestovní pojištění!

Možná Vás napadá, proč pořizovat službu, kterou určitě nevyužijete, když budete jen ležet na pláži a maximálně si zaplavete jedno dvě tempa v bazénu? Ano samozřejmě, nikdo nechce malovat čerta na zeď, ale i při cestě na pláž si lze nešikovně zvrtnout kotník, při ochutnávání místních lahůdek může dojít k bouřlivé reakci vašeho žaludku anebo do vás někdo neopatrně strčí na pláži a úraz může být na světě.

Situace se pak může značně zkomplikovat zejména v případě, že cestujete s malými dětmi, které jsou neposedné a rozradostněné z nepřeberného množství nových vjemů a zážitků.

Samozřejmostí by pak mělo být cestovní pojištění u lidí, kteří se chystají na nějaké větší výšlapy a túry, zde je číhajících rizik mnohem více.

Navíc cestovní pojištění nezahrnuje jen nezbytnou úhradu nákladů vynaložených na ošetření v případě úrazu či nemoci, ale je zde v připojištění léčebných výloh zahrnuta také přeprava do nejbližšího zdravotnického zařízení či přímo zpátky do České republiky. Dále je možné připojistit úrazy, zavazadla nebo odpovědnost za škody způsobené na majetku či životě.

Neriskujte zbytečné komplikace kvůli ušetřeným pár korunám a užijte si dovolenou opravdu v klidu ať už se přihodí cokoliv s cestovním pojištěním.

Krásnou dovolenou

Copyright © 2013 - 2023 All-bazar.cz s.r.o.