Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Zpět

0 Prodáváte dům v Moravskoslezském kraji?

Your vote is:
0.00 z 0 Hlasů

Mohlo by se zdát, že když nastavíte rozumnou cenu, prodej domu bude v dnešní době hračkou. Nemovitostí je přece málo. Takhle jednoduché to ale ve skutečnosti není. Prodej vás tak či tak bude stát spoustu času a starostí, pokud je tedy nepřenecháte na někom jiném.

Potřebujete dům či byt prodat rychle? Chcete co nejrychleji získat peníze a nemovitosti se zbavit? Pak bude nejlepší se obrátit na makléře, který prodej zařídí.

I vaši nemovitost promění v žádaný artikl

Ať už se chystáte prodat jakýkoliv dům, schopný realitní makléř či makléřka se postará o to, aby šel na dračku. Díky svým zkušenostem moc dobře ví, o co je zájem, na které aspekty klienti nejvíce hledí. Prostě ji umí prodat.

Makléřka Jiřina Hlavenková pro své klienty automaticky připravuje nabídku, jež zaujme už na první pohled. Reality Hlavenková před prodejem zkrášluje. Provádí tzv. home staging, vyladí detaily, vyzdvihne přednosti nemovitosti tak, aby působila tím nejlepším dojmem. Zajistí fotky, videa a vytváří také 3D virtuální prohlídku. Připraví půdorys nemovitosti a popíše ji v těch nejlepších barvách. Už tím se zvyšuje šance, že si inzerátu mezi ostatními někdo všimne. Při osobní prohlídce pak stačí zájemce jen přesvědčit, a to profesionální makléřce jde. 85 % propagovaných nemovitostí prodá během dvou měsíců, ke spokojenosti všech stran.

Prodejte nemovitost za hotové

I dva měsíce se vám zdají dlouhé? Raději byste chtěli peníze na ruku ihned? Pak právě pro vás je určen výkup nemovitosti za hotové Moravskoslezský kraj. Odborníci na nemovitosti dorazí k vám domů, zdarma nemovitost ohodnotí a pak je pouze na vás, zda ji prodáte, či nikoliv. Samozřejmě si můžete vzít čas na rozmyšlenou, přece jen jde o důležitý životní krok. Existuje také možnost nemovitost prodat a na dobu neurčitou zůstat v nájmu. Tímto způsobem rychle získáte peníze, ale nepřijdete o střechu nad hlavou.

 

Copyright © 2013 - 2023 All-bazar.cz s.r.o.