Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Zpět

0 Recenze FFP2 respirátorů Spurtex a BreaSAFE

Your vote is:
0.00 z 0 Hlasů

Už dávno to není jenom o tom, abyste měli nasazenou nějakou ochranu nosu a úst. Dnes se hraje i na to, jak kvalitní tato ochrana je. FFP2 respirátory je v současné době povinné nosit do obchodů, MHD a dalších prostor, mají totiž vyšší účinnost než klasické roušky. Musíte však vybrat ty správné a také je správně používat.

Na trhu je celá řada respirátorů, a pokud vám nejde primárně o cenu, nýbrž o vaše bezpečí, je třeba si pečlivě vybírat. Pomoci by vám mohla například recenze FFP2 respirátorů, která vyšla na webu Ecoblog.cz.

Co jsou nano respirátory?

Respirátory Spurtex a BreaSAFE jsou české výroby. Jde o nano respirátory, a ačkoliv je toto slovíčko v poslední době dost populární, většina lidí stále neví, v čem se vlastně nano respirátory liší. Pravda je taková, že zatímco běžný respirátor ztrácí na účinnosti tím, jak do něj dýcháte, nano respirátory tímto netrpí. Jste tedy lépe chráněni.

Jak si vedou FFP2 respirátory české výroby?

BreaSAFE je respirátor, který můžete oficiálně používat opakovaně. Sice je certifikován jako FFP2, ovšem v dtestu 12/2020 byl jako jediný označen účinností FFP3, a představuje tedy dobrou ochranu proti SARS-CoV-2. Je pevný, celoprodyšný, ekologický a hypoalergenní.

Spurtex je respirátor bez ventilku s vyztuženým hýbatelným okrajem, a proto dobře sedí na každém obličeji. Na rozdíl od BreaSAFE se nedá používat opakovaně, je určen pro jednorázové použití, na druhou stranu se dá dezinfikovat speciálním sprejem. Navíc je cenově dostupný, takže není takový problém ho častěji měnit.

Respirátor, v němž se dobře dýchá

A co na ně říká autor recenze? Chválí si pohodlné nošení Spurtexu, v obou respirátorech se mu dobře dýchá. Za vyšší cenu to pohodlí, a hlavně bezpečí stojí. Bližší informace i fotografie uvidíte přímo v recenzi.

Ecoblog testuje nejrůznější výrobky a e-shop. Najdete tam také recenzi na nano roušky Spurtex a další produkty užitečné nejen v době covidu.

Copyright © 2013 - 2023 All-bazar.cz s.r.o.