Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Zpět

0 Reklamní pylon je atraktivní způsob propagace

Your vote is:
0.00 z 0 Hlasů

 

V posledních několika letech si stále více firem začalo uvědomovat důležitost marketingu a propagačních materiálů. Soustředit byste se však neměli pouze na internetovou reklamu, přestože se momentálně nacházíme v digitální éře, značnou pozornost rozhodně věnujte i offline marketingu. Velké popularitě se těší světelná reklama spadající do rozsáhlého oboru signmakingu. V daném segmentu jsou zahrnuty všechny světelné reklamní prvky, jako je například i reklamní pylon.

 

Jaké druhy světelných reklam existují?

Setkáte se hned s několika variantami, přičemž každá má své přednosti a úskalí. Prvně záleží na tom, co vůbec od takového reklamního nástroje očekáváte, protože třeba jednostranné panely mají jiný účel než pylon.

 

Jednostranné panely jsou v podstatě světelné boxy s hliníkovým, respektive plastovým tělem. Přední část tvoří plexisklo, případně jiné druhy plastů. Záleží na výrobních technologiích konkrétní společnosti. U jednostranných panelů bývá grafika dvojího charakteru, a to buď řezaná z translucentních fólií, nebo tištěná.

 

Oboustranné panely nacházejí uplatnění na budovách, kam se umisťují kolmo na fasádu, případně se zavěšují na strop. Záleží na tom, co vám dovolují prostory.

 

Jako další se nabízí světelné znaky a loga, hranou nasvětlené desky, prořezané panely a plexintarzie. Samostatnou kategorii tvoří reklamní pylon, totemy a věže, které se vyznačují výškou okolo dvou metrů, ba někdy i více. S reklamními pylony a totemy se setkáte docela často, aniž byste si to uvědomovali, například u čerpací stanice. Často bývají vyrobené z hliníkových konstrukcí, která zajišťuje jejich dlouhou životnost.

 

Kdo nabízí reklamní pylony?

Jestliže hledáte specialistu na reklamní pylony, nabízí se vám jich hned několik, ovšem jen někteří dokážou nabídnout kvalitní a spolehlivé služby. V podstatě nezáleží na tom, jestli potřebujete reklamní pylon k obchodnímu domu, supermarketu či čerpací stanici, v každém případě je totiž nezbytné, abyste dokonale upoutali pozornost. Právě k tomu jsou stvořené totemy a pylony od společnosti PROST - orientační systémy.

 

Výše uvedený výrobce vsází na odolnost žárově zinkované ocelové konstrukce, přičemž si můžete zvolit libovolný tvar koruny reklamní věže. Standardem je jednostranný reklamní panel, ovšem výjimkou nejsou ani oboustranné. Zajímavě působí trojboká a čtvercová koruna. Jestliže máte specifické požadavky, určitě se o ně podělte, společnost vám dokáže vyhovět, pokud je to konstrukčně možné.

 

Obdržíte kromě jiného zpracovaný projekt, v němž jsou uvedeny veškeré specifikace včetně statických výpočtů, atestů a certifikátů. Tak neváhejte a obraťte se na firmu, která je zkušená ve svém oboru. Staňte se jejím dalším spokojeným zákazníkem.

Copyright © 2013 - 2023 All-bazar.cz s.r.o.