Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Zpět

0 Retro plisované sukně jsou opět IN!

Your vote is:
0.00 z 0 Hlasů

 

Do školy, do práce i kanceláře, na rande i na úřad – bez plisované sukně v sedmdesátých letech minulého století žádná příslušnice ženského pohlaví neměla kompletní šatník. Mnohými nenáviděná, mnohými milovaná plisovaná sukně se opět s velkou pompou vrací do módy. Máte-li tedy nějaký kousek schovaný ve skříni na památku, je pravý čas oprášit jeho zašlou slávu!

 

Rafinované záhyby na látce, které dobyly svět

 

Je to až s podivem, že pár pravidelných záhybů na látce, které často dováděly a dovádí hospodyňky k šílenství, zažilo takový úspěch. A odchod do starého železa rozhodně ani v tomto století plisované sukně neplánují! Ať už zvolíte jednobarevnou variantu, kostku, pruhy nebo pestrobarevnou květinovou záplavu, rozhodně budete za ženu, která ví, co se právě nosí. Obléci si můžete nejen plisovanou sukni různých délek, od mini až tu s délkou až po podpatky, ale také ji doplnit trendy plisovanou halenkou. Ani v otázce typu materiálu či jeho síly nemůžete šlápnout vedle. Plisované sukně se „nosí“ jak se vzdušných materiálů typu žoržet, tak i hrubších v retro duchu a výjimkou nejsou ani úchvatné a dech beroucí plisované šaty.

 

Nebojte se kombinovat

 

Možná se bojíte, že plisovanou sukni využijete leda tak na nějaký retro bál – opak je však pravdou. Stačí nahlédnout pod pokličku a rázem zjistíte, že plisovaná sukně se skvěle kombinuje se super moderními materiály, střihy i různými typy svršků. Plisovanou sukni využijete jak v horkém létě, kdy ji můžete originálně sladit i s krajkovým topem, tak i v zimních měsících. Skvěle jí to totiž ladí také s kozačkami i huňatým svetrem. A perfektně se s ní zachumláte i do stylového kabátku. I pro sportovní typy máme dobrou zprávu – plisovanou sukni můžete citlivě sladit i s obyčejnými teniskami, svetrem i mikinou a to dokonce i tou, která má kapuci.

 

Copyright © 2013 - 2023 All-bazar.cz s.r.o.