Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Zpět

0 Rychlo-půjčka“ – rychlá záchrana

Your vote is:
2.00 z 2 Hlasů

V době předvánoční nejedna domácnost řeší finanční stránku. Nákupy dárků, dekorací, pohoštění pro rodinu a návštěvy nám prohloubí peněženky a konta do závratných hlubin. Ač se snažíme plánovat a šetřit sebevíc, občas nám do měsíčního schématu „připlují“ věci, se kterými úplně nepočítáme. Nenadálé výdaje v podobě školních potřeb, rozbité pračky, nepojízdného auta – i to jsou nástrahy, které na nás škodolibě číhají. Většinou se ozvou v ten nepravý čas, kdy nám do výplaty zbývá skutečně pár stokorun.

Jak z toho ven a zbytečně se nezadlužit? Lidově řečeno „nezadělat“ na problém?

Na trhu máme na výběr z mnoha bankovních i nebankovních institucí, které nám mohou poskytnout finanční obnos na úrok. První krok, který uděláte je rozmyslet si, jak velkou částku si budete půjčovat. Vždy udělejte raději krok zpět a odpusťte si věci, které skutečně kupovat nemusíte. Jak se říká dvakrát měř, jednou řež.

  • Použijte internetové srovnávače, poradí a posoudí nejlepší výběr banky pro Vás.
  • Spočítejte si předem částku, kterou zaplatíte na úrocích. Mnoho poskytovatelů půjček sází na nesoustředěnost žadatelů při podepisování smlouvy. Úroky, respektive celá půjčka by Vás mohla přijít dost draho.
  • Vodítkem může být i to, čím nižší RPSN, tím je úvěr pro Vás výhodnější.
  • Pohlídejte se si dobu splátek i jejich výši.
  • Dávejte pozor na líbivé reklamy, vždy si ověřte podmínky, za kterých je půjčka poskytována.
  • Zjistěte si recenze poskytovatele půjčky, mnohé Vám usnadní ve výběru.
  • K dispozici jsou i online služby e-půjček, vše vyřídíte z pohodlí domova.

Mějte na paměti, půjčky jsou brány do pekel. Ať chceme nebo ne. Vždy pečlivě plánujte Vaše finanční výlohy. Pokud je to nutné, obraťte se na finančního poradce. Jistě Vám nabídne tu nejschůdnější a nejméně bolestnou cestu. Učený z nebe nespadl, proto se nebraňte pomoci. Hodně štěstí a finanční nezávislosti.

Copyright © 2013 - 2023 All-bazar.cz s.r.o.