Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Zpět

0 Slevový kupón umožní nákup levněji i v lékárně

Your vote is:
5.00 z 1 Hlasů

Slevové kupóny už pro Čechy nejsou žádnou novinkou. Jsme zvyklí je využívat, když na internetu kupujeme nějaké oblečení či obuv. Častokrát je zveřejňují influenceři na Instagramu, kteří spolupracují s nějakými značkami. Tušili jste ale, že se slevou můžete díky kódu nakoupit levněji třeba i v lékárně?

V současnosti se dá najít slevový kupón téměř na všechno. Zpopularizovaly je módní obchody, avšak dnes je s úspěchem nabízí e-shopy různého zaměření včetně lékáren.

Mezi internetovými lékárnami vede Pilulka

Zřejmě nejpopulárnější internetovou lékárnou je Pilulka.cz, která umožňuje už i nákupy přes mobilní aplikaci. Po Česku je 140 Pilulka lékáren a přes 1000 odběrných míst, kde si můžete svůj nákup objednaný online vyzvednout. Velkou výhodou, díky níž Pilulka u zákazníků boduje, jsou právě nejrůznější slevy:

  • sleva 1 % z nákupu,
  • 50 Kč za doporučení Pilulky,
  • 200 Kč za napsání recenze,
  • 500 Kč za život zdravě s Pilulka Fit,
  • slevové kupóny.

Na Pilulce se dá platit poukázkami Sodexo, Benefit Plus, Benefity.cz, Edenred.

Kupte si se slevou nejen léky

V internetových lékárnách koupíte mnohem více než jen léky. Mají zde doplňky stravy, přípravky pro péči o dítě, kosmetiku, drogerii, pomůcky na dentální hygienu, dokonce sportovní potřeby, potraviny a nápoje. Pilulka prodává i elektro. Všechno tohle koupíte díky slevovým kupónům levněji.

Aktuálně je možné využít třeba slevový kupón Pilulka na 5% slevu při nákupu nad 500 Kč, případně 100 Kč slevu na balení Wobenzym 800 tablet. K dispozici jsou i další slevy na konkrétní produkty, například na Kendamil, Pampers atd.

Poučení je tedy jasné. Kdykoliv nakupujete online, ať už kupujete cokoliv, ověřte si, zda náhodou není k dispozici slevový kupón. Je zbytečné platit více, než musíte. Stačí dvě minuty hledání na portálu, který slevové kódy shromažďuje, a hned zjistíte, jak se dá ušetřit.

Copyright © 2013 - 2023 All-bazar.cz s.r.o.