Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Zpět

0 Slevové kupóny do oblíbených e-shopů

Your vote is:
0.00 z 0 Hlasů

Máte v plánu nakoupit vánoční dárky, nebo věci pro sebe? Je pochopitelné, že při tom budete chtít co možná nejvíce ušetřit. Mnoho lidí se vydá cestou, kdy nebude kupovat zboží nové, ale kdy koupí bazarové, popřípadě repasované. Nejde o nic výjimečného. Je to dobrá cesta, jak koupit stále celkem dobré a kvalitní zboží za cenu, která je výrazně nižší v porovnání s novým kusem. Potom je tu skupina druhá, která chce nové zboží, ale nechce za něho platit vysoké sumy. A právě ta může využívat slevové kupony. Jaké jsou možnosti? Společně se podíváme na ty nejznámější.

Sleva v konkrétní hodnotě

Zajímavý typ kuponu, který je unikátní v tom, že vám přesně říká, kolik můžete ušetřit. Je s ním spojena pevná cena, která může být ve stokorunách, stejně jako v tisících. A toto je ona částka, kterou při svém nákupu ušetříte a o kolik následně zaplatíte levněji. Kde? Je to celá řada eshopů. Jedním z příkladů je i Sanasport, který je dobrou volbou pro každého, kdo miluje aktivní způsob života. Pokud jste to vy a chcete si nakoupit levněji, je tento typ kuponu stvořený přímo pro vás. Jeho výhodou je také to, že se dobře hodí i na menší nákupy, u kterých může přinášet velkou úsporu.

Služby zdarma

Nemusí to být nutně jenom suma, o kterou si svůj nákup ponížíte. Může dojít i k tomu, že za zboží budete platit stále stejnou cenu. Přesto budete moci ušetřit. Jak je to možné? Snadno. Získáte totiž různé služby zdarma. Jejich množství a také typ se odvíjí od toho, v jakém eshopu budete nakupovat. Některé služby mohou mít cenu i několika stovek korun. Pokud byste je chtěli opravdu využít, je výhodou, že vám to bude umožněno zcela bez peněz. O co se může jednat? Příkladem je určitě:

  • Pojištění záruky
  • Výnos to bytu
  • Zapojení a vyzkoušení

Procentuální sleva

Jdeme na třetí známý typ kuponu, který vám na rozdíl od předchozí možnosti dokáže nabídnout také jasné ponížení částky, kterou máte v objednávce. I tady platí, že tento typ kuponů nabídne celá řada eshopů. Jedním z příkladů je Deichmann, který je jasnou jedničkou v souvislosti s velkou nabídkou bot pro každého. Láká nejenom výběr, ale také příznivé ceny. A tuto informaci je dobré doplnit i tím, že právě procentuální sleva může zajistit ještě zajímavější ponížení částky. Unikátem je, že tento typ slevy se hodí hlavně na velké nákupy. U nich už nemusí být problém ušetřit i tisíce korun. Také není nic výjimečného, že v řadě obchodů výše slevy dosahuje i 50 procent.

Věci zdarma

I toto může být zajímavá forma slevy. Díky ní máte možnost získat nějakou věc, která pro vás bude zcela zdarma. Ve výsledku tedy máte objednáno několik konkrétních druhů zboží, ale reálně neplatíte za všechny, ale platíte jenom za něco. Je tedy jasné, že i toto je jasná ukázka zajímavých slev, které se mohou dotýkat velkých částek. Opět zde platí, že hlavní roli ve věcech zdarma má samotný eshop. Je na něm, jak svou akci a ponížení ceny koncipuje. Pokud bychom se měli podívat na to, jaké jsou ty nejznámější variance těchto slev, jde o tyto konkrétní:

  • Akce 1+1
  • Levnější kus zdarma
  • Dárek zdarma

Nulové poštovné

Jdeme na variantu poslední, která souvisí také s tím, že dostanete něco zdarma. Jde však o službu, kterou byste jinak museli platit. O co se jedná? Jde o poštovné zdarma. To můžete získat třeba na eshopou Ageo, ale i na řadě jiných. Pamatujte na to, že cena dopravy může být i přes stokorunu a pochopitelně se připočítává k vaší objednávce. Je tedy celkem logické, že možnost mít dopravné zdarma přinese nemalé možnosti úspory. Opět musíme říci, že takové slevové kupony se hodí hlavně u menších nákupů, kde je výše poštovného často neúměrně velká proti tomu, kolik reálně stojí samotné zboží.

Copyright © 2013 - 2023 All-bazar.cz s.r.o.