Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Zpět

0 Stany na párty i reklamní a prodejní akce

Your vote is:
0.00 z 0 Hlasů

Co si představíte, když se řekne stan? Kempování v přírodě, nebo si vybavíte pořádnou letní párty ve stanu? To ale zdaleka není všechno, protože existují typy určené pro reklamní prezentace či prodeje na nejrůznějších akcích. Jak se jednotlivé stany lidí a podle čeho vybrat ten nejvhodnější? Vše důležité se dozvíte v článku.

Párty stan

Každá pořádná párty a velká akce pod širým nebem potřebuje svůj party stan. Ten by měl mít lehkou a pevnou konstrukci ideálně z hliníku. Výraznou pomocí při zařizování akce i likvidování je snadná montáž a demontáž. Aby byla párty pestřejší a pro kombinování v rámci jedné události si vyberete z několika barevných variant. A jaký vybrat rozměr stanu? To záleží na tom, jak velká párty bude. Základní variantou je rozměr 2×2 metry. O poznání víc lidí se vejde do stanu o rozměru 6×3 metry. Mezi tímto rozpětím můžete vybírat další druhy.

Ideální i pro reklamu

Prezentace firmy na veletrhu, stánek k příležitosti otevřených dveří a podobně opět vyžaduje pořádné vybavení. Reklamní stánek pomáhá s vytvořením zázemí a stylové prezentace na úrovni. Stačí si vybrat vhodný rozměr a zapřemýšlet nad potiskem, který nejlépe vyzdvihne vaši firmu či produkt. Překvapeni budete i příznivou cenou, která příliš nezvýší náklady na prezentaci, takže je dostupná i pro menší podnikatele a živnostníky.

Jako stvořené k prodeji

Od reklamy je to už jen kousek k prodávání. Pořádný prodejní stánek ocení lidé nabízející produkty na trzích a nejrůznějších akcích. Díky vlastnímu stanu si perfektně přizpůsobíte prezentaci a máte jistotu, že v případě špatného počasí nezmoknete. Za zmínku stojí také snadná údržba a skladné rozměry pro pohodlnou manipulaci. Montáž je velmi snadná a otázkou pár minut, takže chystání prodejního stánku zabere minimum úsilí. Podobně je na tom i skládaní.

 

 

 

Copyright © 2013 - 2023 All-bazar.cz s.r.o.