Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Zpět

0 Staráte se o dostatečný příjem živin? Máme pro vás několik tipů

Your vote is:
0.00 z 0 Hlasů

Každý aktivně naladěný člověk si musí hlídat adekvátní příjem třech makroživin, stejně jako celé řady vitamínů a minerálů. Díky nim totiž získáváte dostatek energie, odolnosti i dobré nálady ke kvalitnímu prožívání života. Jaké recepty vám dopřejí zdraví a sílu?

Netrapte své tělo

Mnoho lidí se v dnešní době zaměřuje na takové recepty, které vynechávají sacharidy nebo tuky. Obě z daných látek jsou extrémně důležité pro správné fungování našeho těla, tudíž se jim v žádném případě nevyhýbejte. Jejich dlouhodobá absence je dokonce životu nebezpečná. Zdravý stravovací režim zkrátka počítá s jejich adekvátním příjmem. Jaké pokrmy dodají energii a chutnají skvěle?

Pochutnejte si

Výborným nápadem je například domácí kebab. Ten je vyrobený z mletého hovězího masa, které je plné bílkovin v plném aminokyselinovém spektru, stejně jako vitamínů a minerálů. Zároveň se jedná o skvělé pohoštění pro vaše přátele i rodinu. Pořádáte-li pravidelně zahradní párty, rozhodně vsaďte na zmíněnou pochoutku.

Nenechte si ujít ani lasagne recept. Daný pokrm geniálně kombinuje bílkoviny, tuky i sacharidy, přičemž nezapomíná ani na výbornou chuť. Jestli vás čeká náročné odpoledne plné pohybu, spolehněte se na oběd v této podobě.

Mnoho lidí se v letních vedrech spoléhá spíše na lehká jídla. Zajímavou volbou je třeba brokolicová polévka se smetanou, citronem, česnekem a pórkem. Jestli si uvaříte tuto variantu, dodáte tělu spoustu vitamínů a minerálů. Nejedná se o dokonalou večeři?

Používejte dobré suroviny

Základem úspěchu jsou přirozeně vhodné suroviny, ideálně v BIO kvalitě. Jestli se zajímáte o své zdraví, zajisté vás potěší známá značka Nature's Promise od obchodního řetězce Albert. Více inspirace najdete na webových stránkách pod vloženými odkazy.

Copyright © 2013 - 2023 All-bazar.cz