Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Zpět

0 Stolní mixér SMEG BLF01 zaujme už na první pohled

Your vote is:
0.00 z 0 Hlasů

Kuchyňské spotřebiče italského výrobce SMEG pravděpodobně znáte, nebo jste je už minimálně někde viděli. Jsou dost ikonické. Design je inspirovaný 50. léty minulého století, proto mají lesklý barevný povrch kombinovaný s chromem. Takový je i stolní mixér SMEG BLF01.

Stolní mixér SMEG BLF01 je sice designová lahůdka, avšak nezaostává ani co se týče technického řešení. Je pevný, odolný a robustní. Co všechno umí?

Mixér i na výrobu smoothie

Mixér se skládá z nádoby o objemu 1,5 l z Tritanu bez BPA. Ta je nerozbitná a dá se mýt také v myčce. Dvojitá čepel je odnímatelná pro snadnější čištění, lze ji nastavit na 4 stupně rychlosti. Motor má výkon 800 W a nabídne funkci pomalého startu. Tělo je z litého hliníku.

Kromě čtyř rychlostí mixování nabídne stolní mixér SMEG také funkci smoothie a drcení ledu, což oceníte zejména v létě, když si chcete připravit studený koktejl.

Ovládání zvládne každý

Používat stolní mixér SMEG BLF01 je jednoduché. Má jedno velké tlačítko start/stop, které zapíná a vypíná nastavený cyklus. Otáčením daného tlačítka ručně nastavíte jednu ze čtyř rychlostí. Tlačítkem zapnete přednastavené programy smoothie a drcení ledu.

Stejně jednoduché je i umývání mixéru. Součásti se mohou demontovat a dát do myčky, také sekací nůž je vyjímatelný. Potěší i bezpečné madlo, které se dobře drží pravákům i levákům.

Dobrá volba pro ty, co si potrpí na kvalitu

Mixér SMEG BLF01 bude skvělou volbou pro všechny, kdo shání mixér na denní používání, který se nerozbije po půl roce, a kdo nechtějí ztrácet čas zdlouhavým umýváním nebo nastavováním programu. Kromě toho je mixér krásným designovým doplňkem.

Mimochodem, spotřebiče SMEG jsou dostupné celkem v 8 barvách, které k sobě krásně ladí. Těmito spotřebiči si tedy můžete skvěle zařídit celou kuchyň – pořídíte si kávovar, topinkovač či třeba rychlovarnou konvici.

Zdroj: https://www.homeware.cz/clanky/recenze-stolni-mixer-smeg-blf01

Copyright © 2013 - 2023 All-bazar.cz s.r.o.