Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Zpět

0 Trápíte se s psaním textů, ale nechcete najímat předražené profesionály?

Your vote is:
0.00 z 0 Hlasů

Tato problematika se nejčastěji týká jedinců, kteří se věnují některé z mnoha forem podnikání. V dnešní době totiž ani zdaleka nestačí pouhé nabízení kvalitních služeb. Alfou i omegou úspěchu je neustálý marketing, stejně jako nikdy nekončící hledání klientů. Jakou roli v těchto ohledech hrají špičkové texty?

Pořádné webové stránky

V drtivé většině případů probíhá první kontakt mezi vámi a potenciálními zákazníky skrz internetové stránky. Ať už si totiž lidé chtějí pořídit jakýkoliv produkt, zkrátka a dobře si ho vyhledávají s pomocí některého z vyhledávačů (Google, Seznam, Bing a podobně). Tyto šikovné nástroje dokážou v mžiku zobrazit desítky různých nabídek. To je sice příležitost, ale i problém.

Nezáleží totiž na tom, v jakém odvětví podnikáte, vždy máte celou řadu konkurentů. Ty předběhnete díky špičkové optimalizaci vašich webovek, funkčním prodejním textům a lákavou grafikou. Jak na to?

Odpovědí je umělá inteligence. Ta vám v dnešní době dokáže během několika minut vygenerovat použitelné prodejní texty, popisy produktů, příspěvky na sociální sítě, překlady, realistické fotografie a celou řadu dalších výstupů. To vše bez najímání nákladných profesionálů, jako jsou copywriteři, redaktoři, fotografové nebo třeba grafici.

Vše zvládnete sami

Typickým příkladem těchto služeb je populární platforma Deeply, která hravě vygeneruje stovky textů, obrázků i překladů do/z více než třiceti jedna jazyků. Stačí jen zadat krátké požadavky do tabulky a sledovat, jak se vytváří jednotlivé příspěvky.

Rozhodně nekupujte zajíce v pytli a nic neplaťte předem. Nejdříve si v klidu vyzkoušejte pětidenní testovací verzi zdarma. Během dané doby se seznámíte s celým systémem a zjistíte, jak jednoduchý vlastně je. Poté si snadno navolíte požadovaný balíček služeb.

 

Copyright © 2013 - 2023 All-bazar.cz