Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Zpět

0 Víme, kde vám vyrobí kuchyni na míru i dětský nábytek!

Your vote is:
0.00 z 0 Hlasů

Obýváte atypické prostory, do nichž se vám nedaří sehnat nábytek? Tak si ho nechte vyrobit na zakázku! Od truhláře!
Šikovný truhlář vám vyrobí botník, dětský nábytek, vestavěnou skříň, kuchyni i komodu. Nábytek do obýváku, ložnice i podkroví. A ti opravdu zruční zvládnou i drobné zahradní stavby. Kde takového truhláře sehnat?

Hledejte na internetu

Kde jinde než na internetu. Můžete třeba podat poptávku na k tomu určených serverech. V nich specifikujete své požadavky a provozovatel serveru je rozešle spřáteleným firmám. A ty vám samy budou posílat své nabídky, z nichž si vyberete to po všech stránkách nejvýhodnější. Nehleďte ale jenom na cenu, nýbrž i na zkušenosti daného truhláře a kvalitu používaných materiálů.

Zajímejte se o reference

Druhou možností je procházet si webové stránky jednotlivých truhlářů. Do vyhledávače zadejte například pojem truhlářství Praha-východ a vyberte takového, který vám bude nejlépe vyhovovat. Dobře si prohlédněte především galerii realizací. Líbí se vám? Zkontaktujte se s daným truhlářem a požádejte o schůzku. Ta proběhne buď v truhlářově dílně či kanceláři, popřípadě přímo u vás doma.

Specifikujte své požadavky

Během schůzky s truhlářem přesně specifikujte své požadavky. V případě kuchyně na míru si předem rozmyslete, jak by vaše nová kuchyně měla vypadat. Uvědomte si, že každý spotřebič, talířek i hrneček v ní bude muset mít své místo. Klidně si ji proto namalujte. Podobně si rozmyslete i rozvržení vestavěné skříně.

Nábytek jako z katalogu

Krásný nábytek pochází například z dílny choceradského truhlářství Hopla, které se už přes dvacet let specializuje na výrobu kuchyní na míru, dětského nábytku a vestavěných skříní. Tento výrobce ryze českého nábytku vám ale vyrobí i šatnu, pracovnu či vstupní halu. Zařídí restauraci i kavárnu. Ale i lékárnu, ordinaci a kancelář. Kvalitním a odolným nábytkem jako vystřiženým z luxusního katalogu. Součástí služeb je také elektronická vizualizace interiéru a v případě zájmu i služby architektonického ateliéru. V ceně zakázek je samozřejmě i montáž a doprava. A na vyrobený nábytek firma poskytuje nadstandardní pětiletou záruku!

Copyright © 2013 - 2023 All-bazar.cz