Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Zpět

0 Víte, jak správně vybírat kancelářské židle?

Your vote is:
0.00 z 0 Hlasů

 

Vybrat ideální židli, která bude splňovat všechny důležité požadavky, vůbec není tak jednoduchá záležitost, jako by se mohlo na první pohled jevit. Pamatujte si, že nemůžete koupit jen tak ledajaký kousek, ale musíte věnovat dostatek času samotnému výběru.

Zdraví na prvním místě

Je úplně jedno, zda kupujete kancelářskou židli pouze pro své osobní potřeby do domácí pracovny, anebo zařizujete rozsáhlé kancelářské prostory ve firmě. V každém případě je důležité, abyste vždy mysleli na zdraví toho, kdo na židli bude sedávat. Běžná pracovní doba trvá 8 hodin, což je na sezení poměrně dost. Z toho důvodu by židle měla být ergonomicky tvarovaná a vhodně podpírat pohybový aparát dotyčného.
 
S dlouhou pracovní dobou se pojí též pohodlnost. Nikdo přeci nechce trávit většinu času na nepohodlné židli, co tlačí. Pro komfortní sezení se vyplatí zvolit různé polohovatelné modely, které umožňují individuální nastavení sklonu židle. Výšku židle volte podle toho, jak vysoký bude kancelářský stůl, protože sedící osoba musí mít dostatek prostoru na nohy. Tření horní strany stehen o spodní část pracovní desky stolu je v každém případě nežádoucí.

Myslete na praktičnost

Se zařizováním firemních prostor se též pojí konferenční židle, jež nesmí chybět v žádné zasedací místnosti. Při jejich výběru nemusíte tolik dbát na ergonomičnost, jelikož na ně člověk sedá jen občas. Myslete však na praktickou stránku věci a rozmyslete si, zda chcete, aby se daly například stohovat či složit, až zasedání skončí. Vždy se také držte jednotného designu, jinak by prostor působil velmi nevzhledně a nesourodě.
 
Velký výběr kvalitních židlí nabízí například společnost PrimaŽidle.cz. Kromě kousků do kanceláře v jejich nabídce naleznete i dětské židle či jídelní stoly. Sečteno a podtrženo, zkrátka židle a nábytek prakticky do každého typu interiéru. Navštivte jejich e-shop a vyberte si z jejich rozsáhlé nabídky produktů přesně to, co aktuálně potřebujete.

Copyright © 2013 - 2023 All-bazar.cz s.r.o.