Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Zpět

0 Vite, jak ma vypadat idealni kancelarsky nabytek?

Your vote is:
0.00 z 0 Hlasů
Zařizování nové kanceláře rozhodně není tak jednoduchý úkol, jako by se mohlo jevit na první pohled. Nábytek a veškeré další vybavení musí splňovat určitá kritéria, jinak se v daném prostoru dotyčná osoba nebude cítit dobře, což může negativně ovlivňovat pracovní morálku.

Naprostý základ tvoří stůl

Jestli existuje něco, bez čeho se buď v kanceláři, anebo domácí pracovně rozhodně neobejdete, je bezpochyby kancelářský stůl. Jelikož u něj budete trávit nejvíce času, dejte si na jeho výběru maximálně záležet. Vše začíná už u samotného materiálu, který by neměl být příliš lesklý, jelikož by mohl vytvářet nepříjemné odlesky.
 
Co se týče výšky stolu, měla by plně odpovídat tělesným proporcím pracovníka, jenž by se při práci neměl zbytečně hrbit. Ideální je, pokud mezi sedací plochou a pracovní deskou existuje vzdálenost okolo 30 cm, a to kvůli dostatku prostoru pro nohy. Velikost samotné pracovní plochy by se měla odvíjet od toho, co všechno na stole bude umístěno. Dbejte na to, aby se nahoru vlezl počítač i s klávesnicí, psací potřeby, případně různé šanony s dokumenty, diář apod.

Myslete na úložný prostor

Lidé při zařizování kanceláře častokrát zapomínají na dostatek úložného prostoru. Pro tento účel velmi dobře poslouží kancelářská skříň, kam můžete uložit všechno potřebné. Dbejte ovšem na to, aby ladila i se zbytkem vybavení v místnosti, jinak bude prostor působit příliš chaoticky a nesourodě. Samotná velikost skříně samozřejmě záleží na tom, kolik úložného prostoru potřebujete. Každopádně je vždycky lepší, když má každá věc v kanceláři své místo, než aby se někde jen tak povalovala.
 
Kvalitní kancelářský nábytek nabízí společnost AJ Produkty. V jejich internetovém obchodě si můžete vybrat z opravdu široké nabídky zboží, a nejen do kancelářských prostor, ale taktéž do dílen, jídelen či šaten.

Copyright © 2013 - 2023 All-bazar.cz