Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Zpět

0 Vrácení daní z Německa – vyzkoušejte to jako službu na klíč

Your vote is:
0.00 z 0 Hlasů

Nepřipravujte se zbytečně o peníze a nechte si vrátit daně v Německu, které jste zaplatili navíc. Nevíte, jak na to? Využijte právní službu na klíč.

Pracovali jste v Německu, avšak ne po celý rok? V tomto případě je pravděpodobné, že i vy máte nárok na vrácení daně z Německa. Obvykle jde o situace, kdy v Německu pracujete pouze část roku, současně mimo Německo nepobíráte žádné vyšší příjmy, jste též v manželském svazku nebo za prací do Německa dojíždíte. To vše bývají předpoklady k tomu, že i vy spadáte do kategorie, kdy vám náleží vrácení přeplatku na dani. Jenomže jak na to?

Požádejte o vrácení daně z Německa

Mnozí nemáme dostatek informací k tomu, že na vrácení daně máme nárok, či nevíme, jak a kde si o přeplatek požádat. Na problematiku vrácení daní z Německa se specializuje společnost TJ-Legal. Firma je schopna zařídit vrácení německého daňové přeplatku na klíč, a to dokonce až čtyři roky zpětně. Nejste si jisti, jestli si jej můžete nárokovat i vy? Stačí kontaktovat TJ-Legal, kde vám ihned poskytnou informace, zdali si i vy máte možnost uplatnit snížení daňové povinnosti a uplatnit si zákonné odečitatelné položky. Určitě se o možnost vrácení daní zajímejte, protože pokud třeba žádáte několik let zpětně, může se jednat o poměrně vysokou částku. Obvykle se jedná o částky přibližně mezi 700 a 5000 € (zdroj: TJ-Legal). Vyřízení je přitom velice rychlé.

Minimum dokladů, zbytek již ponechte na TJ-Legal

K vyřízení vrácení daně potřebujete minimum dokladů. TJ-Legal dodáte formulář Lohnsteuerbescheinigung, případně výplatní pásky od všech zaměstnavatelů za dané období. Chybějící doklady si zajistí firma sama a vám již dojde na účet pouze přeplatek na dani.

Neodkládejte žádost o přeplatek na dani v Německu

Ideální je pro vás samozřejmě žádat o přeplatek ihned, jakmile na něj máte nárok. Což je vlastně vždy po 31. prosinci. Takže již v lednu můžete zažádat o vrácení přeplatku na dani za předchozí rok. TJ-Legal vám s tím pomůže.

Copyright © 2013 - 2023 All-bazar.cz