Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Zpět

0 Vsadit na AI v marketingu se vyplatí

Your vote is:
5.00 z 1 Hlasů

Už nyní některé firmy zefektivňují díky umělé inteligenci svůj marketing. Jak jste na tom vy? Rozhodně byste neměli váhat. Rok 2023 bude v marketingu patřit nástupu AI.

Umělá inteligence mění svět marketingu. Doposud to byly spíše náznaky, i když pravdou je, že chatboty již nějaký ten pátek nahrazují klasická call centra. Nejspíš jste se s nimi již setkali, a třeba o tom ani nevíte. Některé fungují skutečně dokonale a od živého operátora je ani nerozeznáte. Jenomže nyní přichází ještě větší revoluce. Umělá inteligence totiž umí tvořit smysluplný obsah. A ten, jak je známo, je prostě králem marketingu.

AI v letošním roce pravděpodobně zcela zásadně ovlivní marketing, ale i umění

Díky pokročilému GPT3, tedy modelu strojového učení neuronové sítě, zvládá tento jazykový model tak hluboké učení se textu, že je následně schopen chrlit smysluplné texty na základě stručných zadání o pár slovech. Generuje různé verze textu, nabízí alternativní titulky, vymyslí text pro newsletter i reklamu na sociální sítě. Právě textový obsah je nejvíce diskutovaným. Už dnes je internet zahlcen přemírou obsahu, u kterého jde jen stěží zjistit, zdali je pravdivým, smyšleným, nebo se jedná o cílenou dezinformaci. I proto se nezisková organizace, kterou je OpenAI snaží, aby byla umělá inteligence využívaná bezpečně a přinášela lidské společnosti užitek.

AI však vytváří i vlastí obrázky či obrazy, videa, nebo skládá hudbu. Ovlivní tak nejen marketing, ale i samotné umění.

Tvorba textů umělou inteligencí vás nadchne

Vyzkoušejte si, jak umí umělá inteligence pracovat s textem. Nemusíte pátrat, jaký systém k tomu využít. Společnost PISALEK (AI) vás na svých webových stránkách seznámí se zajímavostmi kolem umělé inteligence a současně vám nabídne služby při jejím smysluplném využití v marketingu. Zajímavostí též je, že firma vytvořila první blog psaný umělou inteligencí AI, ve kterém vám zdarma zveřejní váš PR článek. Zkuste si tak živě, co AI dokáže, pokud jde o tvoření textů.

Copyright © 2013 - 2023 All-bazar.cz s.r.o.