Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Zpět

0 Vytvořte si vlastní značku doplňků stravy a čajů

Your vote is:
0.00 z 0 Hlasů

V současné době je o potravinové doplňky obrovský zájem, zejména o produkty založené na čistě přírodní bázi. Pokud vám však v kamenných obchodech i na e-shopech chybí nějaká výživa, doplněk, bylinný čaj, případně kosmetika, chytněte šanci za správný konec a vytvořte si vlastní značku. Pravděpodobně si říkáte, že se jedná o nelehký úkol, nicméně existuje služba, která vám umožní uvést na trh doplněk stravy pod vaší značkou.

 

Provozujete fitness centrum? Zabýváte se výživou a zdravým stravováním? Prodáváte bylinky a doplňky stravy? Vytvořte si spalovač tuků či jakýkoliv jiný produkt pod svým brandem a slaďte obal se svou firemní identitou.

 

Nabídněte zákazníkům čaj na hubnutí a další doplňky

Chcete v provozovně prodávat potravinové doplňky ve vlastním designu? Obraťte se na společnost Dr.Nek, která vám dodá požadované přípravky sladěné do vašeho designu. Garantuje vysokou kvalitu nabízených doplňků i čajů, účinnost u každého z nich je navíc prokázaná, takže nebudete pod svým jménem prodávat něco, co by vás pošpinilo.

 

Dr.Nek se postará o veškerou legislativu, tudíž si nepřiděláte žádnou práci navíc. V nabídce dané společnosti je sportovní výživa i potravinové doplňky, na které však dá vámi navrhnutý design a vašim logem, a to naprosto zdarma.

 

Buďte originální, prodávejte vlastní fitness výživu

Služba osloví především provozovatele fitness center. Chcete se odlišit od konkurenčních posiloven ve městě? Fitness výživa s logem vašeho fitka je skvělý marketingový tah. Získáte si větší důvěru u svých zákazníků.

 

Jestliže nemáte čas navrhovat ještě design, tak se vám o to postará Dr.Nek, přičemž příprava obalu vyjde na 500 Kč za produkt.

 

Tak neváhejte a vyzkoušejte něco nového, litovat rozhodně nebudete, ba naopak svůj sortiment ještě rozšíříte.

Copyright © 2013 - 2023 All-bazar.cz s.r.o.