Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Zpět

0 WEDOS Affiliate Program

Your vote is:
5.00 z 1 Hlasů

O společnosti

Společnost Wedos Internet a.s. byla založena v roce 2010 a svoji strategii postavila na ekologicky úsporných severech s procesory Intel XEON 5600. O necelé tři roky se stala největším poskytovatelem webhostingových služeb v České republice a také největším provozovatelem mailhostingů na doménách. V roce 2019 získala zároveň prvenství největšího registrátora domén .cz. Vlastní privátní datacentrum, které prošlo kompletní rekonstrukcí a modernizací. Nyní buduje své druhé, pro které si společnost zažádala o prestižní certifikaci, kterou vlastní pouze 9 datacenter na světě. Vzhledem k tomu, že firma datacentra vlastní, může ovlivnit veškeré technické náležitosti podle vlastních potřeb a poskytovat tak maximálně kvalitní služby, které jsou cenově dostupné.

Affiliate Program

Společnost Wedos nabízí jako zajímavou a snadnou cestu k výdělku svůj provizorní partnerský program Affiliate, do něhož se může zapojit právnická či fyzická osoba starší 18-ti let. Smyslem spolupráce je propagace reklam, které vedou k zrealizování úspěšné objednávky. Wedos pro své klienty nabízí také nonstop zákaznickou podporu.

Způsoby propagace

  • Reklamní plochy: společnost vám poskytne HTML odkaz, který umístíte na webové stránky, kde se budou zobrazovat reklamní bannery, které bude společnost různě střídat. U této formy propagace vyplácí firma odměny i za proklik návštěvníka.
  • Provizorní kupóny: stačí rozšířit vygenerovaný slevový kupón mezi veřejnost. Klient pomocí kupónu vytvoří objednávku a vy obdržíte provizi.
  • Provizorní odkazy: pokud se zákazník dostane na stránky společnosti díky vaší adrese URL odkazu, vznikne vám nárok na odměnu z provedených objednávek návštěvníka.
  • Refferal provize: cílem propagace je získat společnosti nové partnery. Stačí propagovat provizorní systém a pokud se přes odkaz či banner návštěvník zaregistruje, získáte 10% z jeho odměn z jím zprostředkovaných objednávek a to bez časového omezení.

Veškeré bližší informace k proviznímu systému Affiliate naleznete na webových stránkách zde.

Copyright © 2013 - 2023 All-bazar.cz s.r.o.