Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Zpět

0 Začněte sezónu s novým fotbalovým dresem

Your vote is:
0.00 z 0 Hlasů

Real Madrid má oblíbené bílé, Juventus se nejčastěji obléká do černobílé kombinace a v Liverpoolu jsou známí svojí typickou červenou. Pro každý fotbalový klub jsou jeho dresy tím nejdůležitějším symbolem, vyjádřením klubové identity. A nemusíte zrovna být hvězdou světového formátu, abyste na dres, který oblékáte, byli pyšní.

Svůj originální fotbalový dres potřebuje každé družstvo bez ohledu na úroveň soutěže. I na chvostu okresního přeboru si můžete naplno užít pocit, kdy k utkání nastupujete v moderních dresech, odlišujcích se od těch, v nichž po trávnících pobíhají profesionální fotbalisté.

Funkční dresy s designem, jaký si sami zvolíte

Fotbalové dresy Jadberg takové jsou. Vyrábějí se z lehkých vzdušných a rychleschnoucích funkčních materiálů, jako jsou nanofit, coolfit, base ice nebo interm. Díky nim a sportovnímu přiléhavému střihu dres fotbalistu při zápase nijak neomezuje v pohybu, naopak mu poskytuje maximální možný komfort. Objednáte je na https://www.jadberg.eu/fotbal/dresy/.

To, jak bude finální podoba dresu vypadat, si lze zcela libovolně přizpůsobit. Vsadit můžete na osvědčenou jednobarevnou klasiku, kostičky, proužky, barevné přechody či netradiční, například maskáčové vzory. V barevném provedení můžete ctít své klubové barvy, inspirovat se slavnými velkokluby nebo zvolit zcela netradiční a výjimečné barevné kombinace.

Nedílnou součástí fotbalového dresu je také jeho potisk. Od natištěného čísla (případně i jména) hráče, názvu klubu a sponzorů očekáváte, aby na dresu dobře držely a vizuálně jej doplnily. Díky tzv. sublimačnímu tisku, který se na dresy Jadberg používá, toho docílíte. Jedná se o digitální tisk, lze tak vytvořit jakýkoliv barevný odstín.

Dresy pro požární i další sporty

Jadberg se však nespecializuje pouze na fotbalové oblečení. Stejně tak oceníte i dresy na další venkovní i vnitřní sporty, na své si přijdou například i sportovní hasiči. Dresy pro požární sport (https://www.jadberg.eu/pozarni-sporty/dresy/) jsou svými požadavky velmi specifické. Fungují částečně jako ochrana těla před oděrkami či jiným zraněním, musí velmi rychle schnout a být maximálně pohodlné. Často jsou typické netradičním barevným provedením.

Copyright © 2013 - 2023 All-bazar.cz s.r.o.