Reklama

Penzion Minor levné ubytování České Budějovice

QR code
Zveřejněno: 11/11/2022
Aktualizace 12/11/2022
Publikoval: Jaroslav Srba
Prohlédlo: 59 lidí
#56504
490.00 Kč

Popis inzerátu

Penzion Minor České Budějovice nabízí levné ubytování v dvoupokojovém apartmánu pro 1 – 4 osoby a v pokojích jednolůžkových, dvoulůžkových, třílůžkových a čtyřlůžkových.
Ubytování České Budějovice vám umožní vstoupit do nového dne s chutnou snídaní a dovoluje si vás proto pozvat do vlastní hotelové snídaňové restaurace, kde jsou připravovány chutné snídaně dle vlastního výběru z bohaté nabídky šesti druhů snídaňového menu denně od 7: 00 do 10: 00 hodin.
Ubytování patří mezi levné penziony a hotely v Českých Budějovicích a poskytne vám možnost parkování osobních i dodávkových automobilů zdarma před objektem nebo za poplatek na uzavřeném parkovišti, které je nepřetržitě monitorováno kamerou se záznamem.
Hotely a penziony v Českých Budějovicích jsou oblíbenou kategorií ubytování a to pro svou rodinnou atmosféru a příjemnou cenu.
Krátkodobé nebo dlouhodobé ubytování České Budějovice s komfortním vybavením, vlastním WC, sprchou, LCD televizí se satelitním příjmem, minibarem, chladničkou, varnou konvicí a mikrovlnkou Vám zaručí příjemný pobyt, penzion Minor Vám po předchozí dohodě s recepcí umožní pobyt se psem.

Levné ubytování České Budějovice je ideální pro mladé i seniory, cyklisty, motocyklisty, rodinnou dovolenou, i pro služební cesty a pracovní skupiny. Nabízíme kvalitní pobyt a ubytovací služby jako levný hotel v Českých Budějovicích.

Penzion Minor lze během dovolené využít jako výchozí bod pro procházky či výlety do okolí města České Budějovice nebo celých Jižních Čech.


Místo

Kraj
Jižní Čechy
Město
České Budějovice

Komentáře a informace k inzerátu Penzion Minor levné ubytování České Budějovice(0)

  Tento inzerát zatím nebyl okomentován.  Přidat nový komentář

  Vážení inzerenti o vaše názory velmi stojíme. Komentáře a jakékoliv dotazy k inzerátu, nebo vaše zkušenosti s touto položkou. Všechny komentáře jsou moderovány.
  Skutečné jméno nebo Uživatelské jméno
  Nebude zveřejněn
  Recenze, zpětná vazba nebo dotaz
  *
  Toto pole je povinné
  Smazat