Penzion Minor ubytování České Budějovice

QR code
Přidat do sledovaných inzerátů
Zveřejněno: 16/03/2021
Aktualizace 13/04/2021
Publikoval: 28138601
Prohlédlo: 681 lidí
#7681
400.00 Kč

Popis inzerátu

Penzion Minor je určen hostům, kteří hledají mezi penziony ve městě České Budějovice a okolí, kvalitní levné ubytování se snídaní nedaleko centra i výstaviště.

Ubytování je kvalitně vybaveno, proto se zde budete cítit velice pohodlně po celou dobu Vaší dovolené v Českých Budějovicích.

Penzion Minor se řadí mezi nejlevnější ubytování v Českých Budějovicích a okolí, má rodinnou atmosféru a příjemný ochotný personál.

Ubytovací zařízení je snadno dostupné vlastním autem nebo městskou hromadnou dopravou České Budějovice.

Ubytování patří mezi nejlevnější hotely a penziony ve městě České Budějovice, pro rodinnou dovolenou, služební cesty i pracovní skupiny.

Cena za pobyt v penzionu Minor se přibližuje ceně ubytovny v Českých Budějovicích.

Penzion České Budějovice nabízí bezpečné parkování na uzavřeném parkovišti v objektu ubytovacího zařízení, které je nepřetržitě monitorováno kamerou se záznamem. Před ubytováním lze parkovat i s dodávkovými automobily.

Ubytování České Budějovice Minor disponuje komfortně zařízenými pokoji a dvoupokojovým apartmánem s vlastní koupelnou s WC, sprchou, televizí se satelitním příjmem, minibarem a wi-fi internetovým připojením v celém objektu. V některých pokojích mají hosté k dispozici malou kuchyňskou linku, varnou konvici, mikrovlnnou troubu a nádobí.

Penzion poskytuje za přijatelnou cenu kvalitní ubytovací služby jako hotely České Budějovice, důsledně dbá na desinfekci a každodenní pečlivý úklid, pokoje, apartmán i celé ubytování je nepřetržitě udržováno v naprostém pořádku a čistotě, včetně stále upravené zahrady.

Ubytování České Budějovice je vhodné pro jednotlivce, manželské páry, mladé i seniory a rodiny s dětmi.
Levné krátkodobé i dlouhodobé ubytování v Českých Budějovicích Vám zpříjemní vlastní restaurace, kde jsou podávány kvalitní snídaně.

Penzion Minor lze využít v rámci levné dovolené v Českých Budějovicích, jako skvělé výchozí stanoviště pro procházky a výlety do okolí města v oblasti Jižní Čechy.


Místo

Kraj
Jihočeský
Město
České Budějovice

Komentáře a informace k inzerátu Penzion Minor ubytování České Budějovice(0)

  Tento inzerát zatím nebyl okomentován.  Přidat nový komentář

  Vážení inzerenti o vaše názory velmi stojíme. Komentáře a jakékoliv dotazy k inzerátu, nebo vaše zkušenosti s touto položkou. Všechny komentáře jsou moderovány.
  Skutečné jméno nebo Uživatelské jméno
  Nebude zveřejněn
  Recenze, zpětná vazba nebo dotaz
  *
  Toto pole je povinné
  Smazat