Reklama

Ubytování České Budějovice - Levný penzion

QR code
Zveřejněno: 11/11/2022
Publikoval: Vladislava Srbová
Prohlédlo: 26 lidí
#56505
490.00 Kč

Popis inzerátu

Ubytování v Českých Budějovicích v komfortně vybavených pokojích a v apartmánu.

Kromě ubytování v klidné části města vám levný penzion České Budějovice nabídne skvělé snídaně a možnost parkování na uzavřeném a monitorovaném parkovišti.

Levné ubytování České Budějovice Vám k pobytu nabídne jednolůžkové, dvoulůžkové, třílůžkové a čtyřlůžkové pokoje a jeden apartmán pro 1 – 4 osoby.

Penzion České Budějovice Vám poskytne ubytování v pokojích, které jsou komfortně vybaveny samostatným sociálním zařízením, sprchou, SAT televizí, přenosným ventilátorem, chladničkou, minibarem, varnou konvicí a mikrovlnkou s potřebným nádobím. Připojení k wi-fi je samozřejmě zdarma.

České Budějovice je velice zajímavým městem vhodným k ubytování, protože se nachází v nejkrásnějším koutu země - Česká republika - Jižní Čechy a jsou lákavým místem nejen pro milovníky nedotčené přírody, ale také pro obdivovatele historie a pamětihodností.

Levný penzion České Budějovice nabízí ubytování vhodné pro služební cesty, turistiku a také pro rodinnou dovolenou, neboť v okolí města se nachází celá řada hradů, zámků a jiných kulturních památek, které je možno v rámci volného času navštívit.

Levné ubytování České Budějovice, je oblíbeno pro výhodnou dopravní dostupnost, možnost uzavřeného parkování pro osobní automobily i dodávkové vozy a využití garáže pro jízdní kola a motocykly. K dispozici Vám bude také restaurace, kde jsou podávány skvělé snídaně. Ubytovací zařízení patří mezi často a opětovně navštěvované levné penziony v Českých Budějovicích.

Penzion České Budějovice se nachází v severní tiché části města ve Školní ulici za pivovarem Budvar.

Ubytování České Budějovice je v těsné blízkosti stanice autobusu MHD, který vás dopraví do centra města. Pokud navštívíte Jižní Čechy - oblast Jihočeský kraj, penzion lze využít jako příjemnou zastávku k výletům do města Český Krumlov, Třeboň, nebo Hluboká nad Vltavou.


Místo

Země
Czech Republic
Kraj
Jihočeský
Město
České Budějovice
Adresa
Školní 8

Komentáře a informace k inzerátu Ubytování České Budějovice - Levný penzion(0)

  Tento inzerát zatím nebyl okomentován.  Přidat nový komentář

  Vážení inzerenti o vaše názory velmi stojíme. Komentáře a jakékoliv dotazy k inzerátu, nebo vaše zkušenosti s touto položkou. Všechny komentáře jsou moderovány.
  Skutečné jméno nebo Uživatelské jméno
  Nebude zveřejněn
  Recenze, zpětná vazba nebo dotaz
  *
  Toto pole je povinné
  Smazat