Ubytování České Budějovice

QR code
Přidat do sledovaných inzerátů
Zveřejněno: 14/04/2020
Publikoval: Vladislava Srbová
Prohlédlo: 116 lidí
#43492
400.00 Kč

Popis inzerátu

Ubytování České Budějovice najdete nedaleko centra města i výstaviště, poblíž firmy Robert Bosch a pivovaru Budvar.

Penzion České Budějovice patří mezi nejlevnější ve městě a nabízí pokoje jednolůžkové, dvoulůžkové, třílůžkové, čtyřlůžkové a pro náročnější hosty, nebo rodiny s dětmi dvoupokojové apartmá pro 1 - 4 osoby.

Prostorné pokoje ubytování jsou kvalitně vybaveny vlastním WC, sprchou, LCD televizí s rádiem, se satelitním příjmem a minibarem. Wi-fi je k dispozici v celém objektu.

V restauraci Vám ubytování České Budějovice, poskytne chutnou snídani, kterou si klienti mohou sami vybrat z pestré nabídky šesti druhů snídaňového menu. Parkování vozidel je možné na uzavřeném parkovišti, které je nepřetržitě monitorováno kamerou se záznamem.

Levné ubytování České Budějovice je ideální pro mladé i seniory, cyklisty, motocyklisty, dovolenou, i pro obchodní, pracovní a služební cesty jednotlivců i skupin v oblasti Jižní Čechy.

Ubytování České Budějovice ubytovaným hostům nabízí zdarma pronájem menších školících prostor v salonku a v příjemném členitém prostředí vlastní restaurace.

Penzion České Budějovice Vám po dohodě s recepcí umožní pobyt se psem.


Místo

Kraj
Jihočeský
Město
České Budějovice

Komentáře a informace k inzerátu Ubytování České Budějovice(0)

  Tento inzerát zatím nebyl okomentován.  Přidat nový komentář

  Vážení inzerenti o vaše názory velmi stojíme. Komentáře a jakékoliv dotazy k inzerátu, nebo vaše zkušenosti s touto položkou. Všechny komentáře jsou moderovány.
  Skutečné jméno nebo Uživatelské jméno
  Nebude zveřejněn
  Recenze, zpětná vazba nebo dotaz
  *
  Toto pole je povinné
  Smazat