Reklama

Dům Kamovi, Ubytování na more - Bulharsko Pomorie

Zveřejněno: 04/03/2024
Publikoval: Tsvetelina Kamova
Prohlédlo: 34 lidí
#61921
53.00 Euro €

Popis inzerátu

Dům Kamovi se nachází ve staré části města Pomorie, Bulharsko, 50 m od písečné pláže. Dům má tři podlaží a nachází se v klidné vnitřní ulici.
Na léto nabízíme našim hostům ubytování - apartmány a pokoje pro letní dovolenou u moře v Pomorie. Máme 2 apartmány a 1 pokoj.

Apartmán Elena se nachází v prvním patře domu. Má tři ložnice. Jeden je vybaven třemi lůžky, nočními stolky, komodou a šatní skříní. Druhý pokoj je vybaven manželskou postelí, nočními stolky, komodou a šatní skříní. Třetí pokoj je vybaven dvěma lůžky, komodou a šatní skříní. V apartmánu je kuchyň s jídelním koutem. V kuchyni je sporák, mikrovlnná trouba, lednice, pračka. V jídelně je TV, pohovka, jídelní stůl a židle. Dvě terasy. Wi-Fi zdarma. Koupelna. Toaleta. Maximální kapacita 5 osob.
Apartmán Tsvety se nachází ve druhém patře domu. Má dvě ložnice, z nichž jedna má tři lůžka a druhá manželskou postel. Každá z ložnic má klimatizaci, šatní skříň, komodu a noční stolky. V ložnici se třemi lůžky je také TV. V apartmánu je kuchyň s jídelním koutem. V kuchyni je k dispozici sporák, mikrovlnná trouba, lednice a pračka. V jídelně je TV, pohovka, jídelní stůl a židle. Dvě terasy. Wi-Fi zdarma. Koupelna. Kapacita maximálně 5 osob.
Pokoj se nachází ve třetím patře domu. Je vybaven ložnicí a samostatnou postelí, nočními stolky, šatní skříní, TV, klimatizací, malou ledničkou. Wi-Fi zdarma. Vlastní terasa. Vedle pokoje se nachází koupelna s toaletou, kterou využívají pouze turisté tohoto pokoje.


Místo

Země
Czech Republic
Kraj
Bulharsko
Město
Pomorie
Adresa
Vitosha 3 A Str.

Komentáře a informace k inzerátu Dům Kamovi, Ubytování na more - Bulharsko Pomorie(0)

  Tento inzerát zatím nebyl okomentován.  Přidat nový komentář

  Vážení inzerenti o vaše názory velmi stojíme. Komentáře a jakékoliv dotazy k inzerátu, nebo vaše zkušenosti s touto položkou. Všechny komentáře jsou moderovány.
  Skutečné jméno nebo Uživatelské jméno
  Nebude zveřejněn
  Recenze, zpětná vazba nebo dotaz
  *
  Toto pole je povinné
  Smazat