Reklama

Letní filmové a herecké tábory DFSZK

QR code
Zveřejněno: 20/04/2023
Publikoval: Pavlína Křepelková
Prohlédlo: 13 lidí
#58684
9190.00 Kč

Popis inzerátu

Chcete si vyzkoušet jaké je být hercem a natočit film za 10 dní s partou nadšenců? Na našem hereckém a filmovém táboře Vás čekají nejen intenzivní výukové hodiny hraní, ale stanete se součástí natáčení...
Na našem hereckém a filmovém táboře Vás čekají nejen intenzivní výukové hodiny hraní, ale stanete se součástí natáčení filmu podle scénáře. V rámci hereckých hodin se účastníci zabývají základy hereckého projevu, etudami, mluveným projevem a přípravou textu k natáčení, které je hlavní náplní tábora.

Natočený film obdržíte na podzim při premiéře v sestříhané verzi jako vzpomínku a případnou prezentaci u filmových a TV castingů. Dále si z premiéry odnesete film o filmu, dokumentární záznamy všech aktivit, zkažené záznamy a fotografie. Užijete si samozřejmě i her, procházek, opékání buřtů, koupání v bazénu a diskoték.
Tábor je pro všechny, kteří mají chuť poznávat a objevovat a možná se jednou této profesi věnovat nebo si jen chtějí zdokonalit svůj projev pod vedením profesionálů.

V ceně je zahrnuto ubytování v chatkách na 10 dní, pitný režim, strava 5x denně, lůžkoviny, natáčení, herecká výuka, návštěvy umělců/kaskadérů/šermířů, scénář, hlasová výuka, post-produkční práce (střih filmu a dalších materiálů, úprava a zpracování fotografií, ruchy, hudba, grafické návrhy obalů a potisků, technické zpracování a výroba nosičů, pronájem kinosálu na premiéru atd.).

Areál střediska je vybaven v souladu s hygienickými předpisy. Veškeré společné místnosti, sprchy a toalety jsou denně uklízeny. K dispozici je jídelna, společenská místnost, klubovna, hřiště a bazén.

České středohoří – Ústecký kraj

1.) 08. 7. - 18. 7. 2023 - 10 volných míst
2.) 29. 7. - 08. 8. 2023 - 20 volných míst
3.) 16. 8. - 26. 8. 2023 - 5 volných míst


Místo

Země
Czech Republic
Kraj
Ústecký kraj
Město
Oparno
Adresa
Rekreační Středisko Oparno Oparno 72 410 02 Velemín

Komentáře a informace k inzerátu Letní filmové a herecké tábory DFSZK(0)

  Tento inzerát zatím nebyl okomentován.  Přidat nový komentář

  Vážení inzerenti o vaše názory velmi stojíme. Komentáře a jakékoliv dotazy k inzerátu, nebo vaše zkušenosti s touto položkou. Všechny komentáře jsou moderovány.
  Skutečné jméno nebo Uživatelské jméno
  Nebude zveřejněn
  Recenze, zpětná vazba nebo dotaz
  *
  Toto pole je povinné
  Smazat