Reklama

Velikonoční věneček " Vajíčko 2v1 "

Zveřejněno: 31/03/2023
Publikoval: Janka
Prohlédlo: 17 lidí
#58456
169.00 Kč

Popis inzerátu

Velikonoce klepou na dveře a já si Vám dovolím nabídnout moje skromné věnečky, které jsou dělané s láskou. Vím, že nejsou okázalé a ani se nedají porovnat s těmi honosnými, bohatě nazdobenými za stovky korun. Ale, možná Vám i ty moje udělají stejně velkou radost jako ty, překrásně nazdobené.
A já? Já, jsem vděčná, za příležitost od života, že jsem, dostala šanci. Mimo jiné dělat tyto dílka , které nám v životě dělají radost a já je můžu opět dělat.
Ono totiž život je jako houpačka, jeden den jsme nahoře, ale zítra můžeme být úplně někde jinde.

Věneček Vajíčko 2 v 1 s beruškou.- jako dekorace na stůl, anebo k pověšení . Cena : 169 Kč cena je včetně svíčky, kterou si můžete vybrat z fotografie + poštovné


U věnců a věnečku, kde svíčky nejsou, není problém si je dokoupit a naopak, věneček je možné si zakoupit i bez svíčky. Svíčky jsou v různých barvách, různé dekory, na vyžádání můžu zaslat foto.

Možnost poslat přes zásilkovnu, balíkovnu - na dobírku nebo bez, ale peníze poprosím předem na účet (bohužel z osobní zkušenosti).


Místo

Země
Czech Republic
Kraj
Středočeský
Město
Slaný
Adresa
1570 Šultysova

Komentáře a informace k inzerátu Velikonoční věneček " Vajíčko 2v1 "(0)

  Tento inzerát zatím nebyl okomentován.  Přidat nový komentář

  Vážení inzerenti o vaše názory velmi stojíme. Komentáře a jakékoliv dotazy k inzerátu, nebo vaše zkušenosti s touto položkou. Všechny komentáře jsou moderovány.
  Skutečné jméno nebo Uživatelské jméno
  Nebude zveřejněn
  Recenze, zpětná vazba nebo dotaz
  *
  Toto pole je povinné
  Smazat