Carrisa Grandiflora - semena

QR code Přidat do sledovaných inzerátů
Zveřejněno: 21/02/2021
Publikoval: Karel Neoral
Prohlédlo: 24 lidí
#49696
22.00 Kč

Popis inzerátu

Nabízíme k prodeji semena Carrisa Grandiflora
Carrisa Grandiflora původem z Jižní Afriky je subtropický ovocný stálezelený nízký keř s trnitými větvěmi. Vstřícně rostoucí lesklé tmavě zelené listy oválného tvaru jsou dlouhé cca 5 cm. Nepřetržitě během roku keř vykvétá sladce vonícími bílými květy ve tvaru hvězdy, které jsou buď samčí (větší s více vyvintými prašníky) nebo samičí (mají plně vyvinutou bliznu, ale prašníky malé bez pylu). Plody jsou kulatě oválné, v nezralém stavu zelené a bohaté na bílý latex. Dozrávají do purpurově červené barvy s bělavým nádechem. Ve zralém stavu jsou šťavnaté s aroma připomínajícím jahody. Lze je konzumovat v čerstvém stavu, nebo je použít k výrobě kompotů, džemu, zmrzlin apod.
Tento nádherný, středně rychle rostoucí okrasný keř je vhodný k pěstování v interiérech nebo zimních zahradách s případným letněním venku na zahradě. Balení obsahuje 5 semen za 22,- Kč.
Semena – neoseeds


Místo

Země
Czech Republic
Kraj
Olomoucký
Město
Držovice

Komentáře a informace k inzerátu Carrisa Grandiflora - semena(0)

  Tento inzerát zatím nebyl okomentován.  Přidat nový komentář

  Vážení inzerenti o vaše názory velmi stojíme. Komentáře a jakékoliv dotazy k inzerátu, nebo vaše zkušenosti s touto položkou. Všechny komentáře jsou moderovány.
  Skutečné jméno nebo Uživatelské jméno
  Nebude zveřejněn
  Recenze, zpětná vazba nebo dotaz
  *
  Toto pole je povinné
  Smazat