Třezalka tečkovaná - semena

QR code Přidat do sledovaných inzerátů
Zveřejněno: 15/04/2021
Publikoval: Karel Neoral
Prohlédlo: 12 lidí
#50224
10.00 Kč

Popis inzerátu

Nabízíme k prodeji semena Třezalka tečkovaná
Třezalka tečkovaná (Hypericum perforatum) je vytrvalá bylina, která dorůstá do výšky 30 – 100 cm. Pochází ze Středomoří. Listy jsou vstřícné, celokrajné, přisedlé, podlouhle vejčité až kopinaté. Lodyha je dvouhranná, lysá, větvená. Květy jsou žluté barvy v bohatých latách, při vrcholku žláznatě tečkované. Třezalka kvete od května do září. Má rozsáhlé využití, především uklidňující účinky, potlačuje stres, úzkost, depresi, pomáhá s nespavostí. Je účinná na kožní onemocnění, ekzémy, popáleniny. Působí antibioticky, čistí krev, má protizánětlivé účinky, velmi příznivě působí při roztroušené skleróze. Kvůli silným účinkům, není vhodná pro osoby s nízkým tlakem, cukrovkou a zhoubným onemocněním.
Sklízíme nať v období květu druhým rokem po výsadbě, seřezáváme pouze horní část s květy cca 20 – 30 cm. Sušíme ve slabé vrstvě nebo ve svazečcích ve stínu.
Balení obsahuje 200 semen za 10,- Kč
Semena – Neoseeds


Místo

Země
Czech Republic
Kraj
Olomoucký
Město
Držovice

Komentáře a informace k inzerátu Třezalka tečkovaná - semena(0)

  Tento inzerát zatím nebyl okomentován.  Přidat nový komentář

  Vážení inzerenti o vaše názory velmi stojíme. Komentáře a jakékoliv dotazy k inzerátu, nebo vaše zkušenosti s touto položkou. Všechny komentáře jsou moderovány.
  Skutečné jméno nebo Uživatelské jméno
  Nebude zveřejněn
  Recenze, zpětná vazba nebo dotaz
  *
  Toto pole je povinné
  Smazat