Reklama

Prodám zahradní traktor STIGA COMBI 1066 HQ

Přidat do sledovaných inzerátů
Zveřejněno: 10/07/2017
Publikoval: Tomáš Beneš
Prohlédlo: 1830 lidí
#32334
24000.00 Kč

Popis inzerátu

Zahradní traktor STIGA COMBI 1066 HQ. Prodám snadno ovladatelný a velmi obratný rider s motorem Briggs & Stratton, 950 series 223 cc. Elektrický startér a hydrostatická převodovka. Záběr sečení 66 cm. Sběrací koš má objem 150 litrů. Nastavení výšky sečení má 6 pozic. Traktor umožňuje trávu sbírat do koše, vyhazovat dozadu, vyhazovat do boku nebo mulčovat. Pohon zadních kol. Maximální pojezdová rychlost 8,5 km/h. Mulčovací vložka a nabíječka baterie jsou součástí stroje. Malá vada na kráse: lehce natržené polstrování opěradla sedačky. Naproti tomu jako kompenzace zcela nový náhradní nůž již v ceně. Velmi málo používaný, koupený na jaře 2015. Prodloužená záruka 5 let, takže ještě je v záruce. Pravidelný autorizovaný servis u prodejce. Velmi udržovaný. Snadno ovládá i žena.

Upravit
Zavřít
Vymazat
Zavřít


Odeslat odpovědna inzerát
Chat není k dispozici
Uživatel není registrován


Místo

Kraj
Ústecký
Město
Štětí
Adresa
Brocno 17

Komentáře a informace k inzerátu Prodám zahradní traktor STIGA COMBI 1066 HQ(1)

  Klepněte na tlačítko skrýt

  Neprodávat! od Jaromír jakubec:

  Někteří majitelé riderů všech značek a typů jsou hodně rozčarovaní, když si vyzkouší sekat s těmito stroji v náročnějších podmínkách. Někteří se ze zoufalství dokonce rozhodnou zánovní stroj prodat. přitom je to zbytečná ztráta již vynaložených peněz, když musíte zánovní sekačku prodat pod cenu. Řešení? EXISTUJE! Kupte si na svůj rider trojramenný sekací nůž od firmy ABBECON s.r.o. a rázem z něj máte výkonný a skvěle pracující stroj, který už nikomu nebudete chtít prodat.

  Přidej komentář  Přidat nový komentář

  Vážení inzerenti o vaše názory velmi stojíme. Komentáře a jakékoliv dotazy k inzerátu, nebo vaše zkušenosti s touto položkou. Všechny komentáře jsou moderovány.
  Skutečné jméno nebo Uživatelské jméno
  Nebude zveřejněn
  Recenze, zpětná vazba nebo dotaz
  *
  Toto pole je povinné
  Smazat