Lampa na fototerapii

QR code
Přidat do sledovaných inzerátů
Zveřejněno: 08/01/2021
Publikoval: Robert Tšpon
Prohlédlo: 73 lidí
#49102
10000.00 Kč

Popis inzerátu

Prodám:Lampa v provozu cca.1hod.,dokumentace,záruční list. Lumenica KN 4006B je lampa s UVB zářením s vlnovou délkou 311 nanometrů. Je určena pro lokální ozařování při postižení větší plochy pokožky. Ve srovnání s modely KN 4003 má tato lampa o jednu výbojku Philips více. Lampu lze používat jako ruční lampu, nebo umístit ji do stojanu, který umožňuje nastavit optimální úhel ozařování. Nastavitelná časomíra umožňuje přesné a bezpečné stanovení terapeutické dávky, přičemž si zařízení pamatuje čas poslední dávky. Tato UVB lampa je určena pro klinickou i domácí fototerapii. Lampa je certifikována pro země Evropské unie.

Obsahuje:
Lampu Lumenica KN 4006B se zabudovaným LCD displejem, zvukovým hlásičem, nastavitelnými stopkami na měření aplikačního času
Adaptér
Ochranné brýle
Podrobný návod v českém jazyce
Indikace:
lupenka (psoriáza),
vitiligo,
atopický ekzém,
seboroická dermatitida,
parapsoriáza,
akné,
ichtyózy
a některé další kožní onemocnění.
Lampa je vhodná i pro používání v těhotenství a při léčbě dětí. Navzdory vyšším vstupním nákladům, z dlouhodobého hlediska UVB lampa 311 nm šetří pacientům peníze, protože snižuje potřebu používání léků a tím chrání i zdraví pacientů před nežádoucími vedlejšími účinky, které jsou s používáním léků spojené.

Kontraindikace:
Kožní nádory, fotodermatózy, užívání léků s fotosensibilizujícím účinkem, systémový lupus, některá onemocnění způsobující aktivní procesy na pokožce (např. aktivní tuberkulóza)
– v případě pochybností je potřeba poradit se s lékařem.

Technické údaje:
Rozměry: 400 x 190 x 180 mm

Hmotnost: 2,5 kg včetně adaptéru

Efektivní plocha ozáření: 104 cm2

Zapojení: 230 V, 50 Hz

Výbojka: Philips 2x PL-S 9W / 01 narrow-band

Certifikace: CE

Vlnová délka vyzařovaného světla: 311 nm

Životnost výbojky Philips je podle údajů výrobce cca 1000 hodin, tedy při běžném používání (průměrně 10 – 15 minut denně) vydrží několik let. Kromě toho výměna výbojky je velmi jednoduchá, není třeba kupovat celé zařízení.


Místo

Země
Czech Republic
Kraj
Olomoucký
Město
Přerov
Adresa
Přerov, Náměstí Svobody 13

Komentáře a informace k inzerátu Lampa na fototerapii(0)

  Tento inzerát zatím nebyl okomentován.  Přidat nový komentář

  Vážení inzerenti o vaše názory velmi stojíme. Komentáře a jakékoliv dotazy k inzerátu, nebo vaše zkušenosti s touto položkou. Všechny komentáře jsou moderovány.
  Skutečné jméno nebo Uživatelské jméno
  Nebude zveřejněn
  Recenze, zpětná vazba nebo dotaz
  *
  Toto pole je povinné
  Smazat