Reklama

Hudba na Vaši svatbu, oslavu, zábavu, ples,.....

QR code
Zveřejněno: 06/03/2023
Publikoval: David Vlček
Prohlédlo: 7 lidí
#57943
100.00 Kč

Popis inzerátu

Muzikant-Revival vám zajistí kvalitní a zábavnou hudební produkci na různých kulturních a společenských akcích jako jsou svatby, rodinné oslavy, taneční zábavy, firemní večírky, svatební obřady, výroční schůze, a spoustu dalších příležitostí, kde lze účinkovat.
Vystupujeme jako hudební trio, duo, nebo jeden muzikant podle druhu akce a přání pořadatele.
Proč byste si měli vybrat naši hudbu? Hrajeme s podklady, jež obsahují i vokály a další živě nahrané hudební nástroje. Díky tomu působí naše produkce věrně, plně, téměř jako kdybyste slyšeli originální nahrávku. K tomu všemu samozřejmě živě zpíváme a hrajeme na hudební nástroje. Máte svoji oblíbenou píseň, kterou byste chtěli zahrát? Objednejte si nás s předstihem a my si ji pro vás připravíme a zahrajeme. Působíme převážně v královéhradeckém, libereckém a pardubickém kraji. Naše hudební produkce je vhodná všude tam, kde hledáte zábavu i umění, příjemný a plný zvuk, dostupnou cenu a nepotřebujete velkou kapelu. Více info, video, audio ukázky na webu a facebooku Muzikant Revival.


Místo

Země
Czech Republic
Kraj
Česká republika
Město
Hradec Králové

Komentáře a informace k inzerátu Hudba na Vaši svatbu, oslavu, zábavu, ples,.....(0)

  Tento inzerát zatím nebyl okomentován.  Přidat nový komentář

  Vážení inzerenti o vaše názory velmi stojíme. Komentáře a jakékoliv dotazy k inzerátu, nebo vaše zkušenosti s touto položkou. Všechny komentáře jsou moderovány.
  Skutečné jméno nebo Uživatelské jméno
  Nebude zveřejněn
  Recenze, zpětná vazba nebo dotaz
  *
  Toto pole je povinné
  Smazat