Reklama

Zveřejněno: 16/10/2022
Publikoval: Kamil Havelka
Prohlédlo: 162 lidí
#56298
Cena dohodou

Popis inzerátu

Zvukaři pozor !!!
Zavedená,komerčně laděná multiinstrumentální a multižánrová kapela ze středních čech, vystupující pod názvem B-dance BAND, hledá pro stálou spolupráci zvukaře. Kapela disponuje vlastním, velmi kvalitním technickým vybavením.
Naším zaměřením jsou všechny druhy komerčních akcí – tzn.plesy, taneční zábavy, firemní akce , ale i soukromé oslavy všeho druhu.
Nabízíme férovou spolupráci , veselé a kamarádské prostředí , velkou možnost k vlastní seberealizaci a rozhodně dobrou praktickou zkušenost. Naše nabídka může být zajímavá nejen pro zkušené zvukaře, ale rozhodně se nebudeme bránit ani zájmu mladých začínajících lidí, které tato práce zajímá. Naše technika je rozhodně k dispozici, jde jenom o to nebát se začít. Určitě můžeme aktivně pomoci těmto lidem v jejich rozvoji a růstu.
Ideálně absolvent technické školy se zaměřením na slaboproud s IT zkušeností. TOP bonus je instrumentalista s praktickými zkušenostmi. (není ovšem podmínkou)
V případě zájmu stačí poslat sms ve tvaru „ZVUKAŘ“ na tel. číslo 723 819 602 (zavolám zpět všem), anebo napsat e-mail s konkrétními informacemi o své osobě na adresu : b.danceband@seznam.cz, nebo: b.danceband@gmail.com . I v tomto případě odpovím všem.
Prosím seriózní přístup a jednání, vše je na domluvě .


Místo

Země
Czech Republic
Kraj
Středočeský
Město
Bratčice
Adresa
Bratčice 117

Komentáře a informace k inzerátu ZVUKAŘ(0)

  Tento inzerát zatím nebyl okomentován.  Přidat nový komentář

  Vážení inzerenti o vaše názory velmi stojíme. Komentáře a jakékoliv dotazy k inzerátu, nebo vaše zkušenosti s touto položkou. Všechny komentáře jsou moderovány.
  Skutečné jméno nebo Uživatelské jméno
  Nebude zveřejněn
  Recenze, zpětná vazba nebo dotaz
  *
  Toto pole je povinné
  Smazat