Nové základy experimentální psychologie - Břetislav Kafka

QR code
Zveřejněno: 04/03/2020
Publikoval: Zdeňka Koehlerová
Prohlédlo: 75 lidí
#45337
80.00 Kč

Popis inzerátu

Pomocí hypnózy, mimořádně pevné vůle a pracovitosti dokázal proniknout do hloubi lidské duše a odkrýt její vlastnosti a pozoruhodné schopnosti. V této knize soustřeďuje veškeré své poznatky založené na hypnotických pokusech, které prováděl takřka denně, po osmatřicet let svého života. Radí zde například jak pracovat s tělesným magnetismem, či jak se účinně léčit pomocí autosugesce.
Stěžejní dílo Břetislava Kafky, světově proslulého badatele v oblasti experimentální psychologie a parapsychologie. V titulu Nové základy experimentální psychologie soustřeďuje Kafka veškeré své poznatky založené na hypnotických pokusech, které prováděl takřka denně, po osmatřicet let svého života. Radí zde například jak pracovat s tělesným magnetismem, či jak se účinně léčit pomocí autosugesce. Tato a mnohá další témata (jasnovidnost, přenos myšlenek, varovné sny, podvědomí atd.) jsou poutavě rozpracována a doplněna o popis řady zdokumentovaných příkladů - pokusů. 604 175 745
Vydalo nakladatelství ROAD Praha 1991
Obálka, výtvarná a technická redakce Ivana Rudovská
Počet stran: 252
Vazba měkká, dobrá
Platba při převzetí, pouze osobní odběr.


Místo

Země
Czech Republic
Kraj
Středočeský
Město
Praha 10, Strašnice
Adresa
Přetlucká 1/2154

Komentáře a informace k inzerátu Nové základy experimentální psychologie - Břetislav Kafka(0)

  Tento inzerát zatím nebyl okomentován.  Přidat nový komentář

  Vážení inzerenti o vaše názory velmi stojíme. Komentáře a jakékoliv dotazy k inzerátu, nebo vaše zkušenosti s touto položkou. Všechny komentáře jsou moderovány.
  Skutečné jméno nebo Uživatelské jméno
  Nebude zveřejněn
  Recenze, zpětná vazba nebo dotaz
  *
  Toto pole je povinné
  Smazat