Reklama

Garsoniéra Sluneční pobřeží Bulharsko

Zveřejněno: 19/10/2023
Publikoval: Eliška Kloz
Prohlédlo: 112 lidí
#60860
46990.00 Euro €

Popis inzerátu

Nabízíme na prodej plně vybavenou garsonku po rekonstrukci s celkovou plochou 35m2 nacházející se v 5. patře budovy. K bytu náleží terasa s výhledem na bazén.
Cena:46 990 Euro
Apartmán se nachází v apartmánovém rekreačním komplexu na Slunečním pobřeží v Bulharsku, kde máte k dispozici kompletní služby i servis. Komplex se nachází v jižní části na Slunečním pobřeží, přibližně 450 m od moře a od nejznámější pláže na Slunečním pobřeží pod názvem Cacao Beach.

Komplex je součástí jedné z čtyř budov, které mají společnou infrastrukturu. Komplex nabízí recepci, 2 restaurace podávající tradiční bulharské pokrmy, 3 venkovní bazény, jakuzzi, dětské hřiště pro děti, pool bar, sauna, fitness, mini golf,minimarket s potravinami,venkovní barbecue, hřiště na plážový volejbal a minifotbal. Rezidenti komplexu si budou moci užívat celkovou infrastrukturu ve všech čtyřech.
V případě zájmu volejte nebo pište na číslo +420605044251 nebo pište na email profi-imoti@seznam.cz


Místo

Země
Czech Republic
Kraj
Bulharsko
Město
Nessebar

Komentáře a informace k inzerátu Garsoniéra Sluneční pobřeží Bulharsko(0)

  Tento inzerát zatím nebyl okomentován.  Přidat nový komentář

  Vážení inzerenti o vaše názory velmi stojíme. Komentáře a jakékoliv dotazy k inzerátu, nebo vaše zkušenosti s touto položkou. Všechny komentáře jsou moderovány.
  Skutečné jméno nebo Uživatelské jméno
  Nebude zveřejněn
  Recenze, zpětná vazba nebo dotaz
  *
  Toto pole je povinné
  Smazat