Reklama

dům v Přibylově (Skuteč)

QR code
Zveřejněno: 13/01/2022
Publikoval: Mgr. Milan Kučera
Prohlédlo: 92 lidí
#53077
Cena dohodou

Popis inzerátu

Mgr. Milan Kučera, notář v Chrudimi, jako pověřený soudní komisař nabízí k prodeji podle vyhlášené veřejné soutěže na nejlepší nabídku:

Nemovité a movité věci: nemovité věci v katastrálním území Skuteč: pozemek parc. č. St. 752, jehož součástí je stavba Skuteč, č.p. 558, rodinný dům, a pozemky parc. č. 870, 875, 876, 877/1 a 877/2, zapsané v katastru nemovitostí na listu vlastnictví číslo 2994, vedeném Katastrálním úřadem pro Pardubický kraj, Katastrální pracoviště Chrudim, movité věci nacházející se v domě č.p. 558, popřípadě okolo domu.
Rodinný dům č.p. 558, Skuteč, je zděná stavba, samostatně stojící, umístěná na vlastním stavebním pozemku p.č.st. 752 v severozápadní, odloučené části města Skuteč, část Přibylov. Dům se nachází vlevo od silnice č. 358 ve směru Skuteč - Chrast. Jedná se o zděnou stavbu s částečným podsklepením, jedním nadzemním podlažím a sedlovou střechou. Stavba splňuje kritéria rodinného domu s jednou bytovou jednotkou a technickým/hospodářským zázemím. V místě je možnost napojení na veřejný vodovod a elektřinu.
Technické provedení: Základy jsou provedeny betonové s izolací proti zemní vlhkosti. Svislé konstrukce jsou zděné, stropy klenbové do I, klenbové a rovné. Střecha je sedlová s krytinou z pálených tašek. Oplechování je z pozinkovaného plechu. Vnitřní omítky jsou štukové, fasádní omítka břízolitová a keramický obklad. Vnitřní obklady jsou v kuchyni a koupelně. Dveře jsou hladké, vrata dřevěná, okna nová plastová a starší dřevěná dvojitá. Schody jsou betonové, podlahy betonové s PVC, koberci a keramickou dlažbou, v suterénu cihelné, v hospodářské části betonové. Vytápění je ústřední s kotlem na pevná paliva, radiátory jsou deskové, lokálně i kamna na tuhá paliva. Elektřina světelná i motorová, rozvody vody jsou provedeny studené i teplé, TUV el. bojlerem a průtokovými ohřívači. Kanalizace je svedena do jímky. V koupelně je instalována vana a umyvadlo, záchod je splachovací.

https://notarkucera.cz/prodej-dum-pribylov-u-skutce/


Místo

Země
Czech Republic
Kraj
Pardubický
Město
Skuteč
Adresa
Přibylov 558

Komentáře a informace k inzerátu Dům v Přibylově (Skuteč)(0)

  Tento inzerát zatím nebyl okomentován.  Přidat nový komentář

  Vážení inzerenti o vaše názory velmi stojíme. Komentáře a jakékoliv dotazy k inzerátu, nebo vaše zkušenosti s touto položkou. Všechny komentáře jsou moderovány.
  Skutečné jméno nebo Uživatelské jméno
  Nebude zveřejněn
  Recenze, zpětná vazba nebo dotaz
  *
  Toto pole je povinné
  Smazat