Reklama

Hydraulické kladivo OSA

QR code
Zveřejněno: 10/11/2019
Publikoval: Hydraulická kladiva s.r.o.
Prohlédlo: 46 lidí
#43988
Cena dohodou

Popis inzerátu

Špičková kladiva nejvyšší kvality,které překonávají nejvýznamnější výrobce kladiv, žádné kladivo na jeden rok. Ke kladivu dodáváme Full Servis.
Cena včetně adaptéru, dva nástroje, 6kusů speciální pasty na sekáče, doprava k zákazníkovi včetně montáže, dvouletá záruka. Nová řada HB má jednoduchý a zajímavý design díky přesazení spojovacích tyčí, vnitřních ventilů a novému stop systému. Tím pádem zajišťuje nulové opotřebení svorníků, kamenů sekáče a ve vysoké míře také šetří i čepy nosiče a sníží i vibrace v kabině obsluhy. Kromě toho uzavřený obal kladiva spolu s tlumičem udržují nižší hluk, než jsou limity stanovené zákonem. Systém ochrany proti prachu zabraňuje vnikání částí roztříštěného materiálu do hydraulických kladiv a zajišťuje tak podstatně menší opotřebení dílu a tím i vyšší životnost hydraulického kladiva.
Dokonalý design s dokonalým materiálem, tvoří dokonalá kladiva, pro dokonalou práci. Provozovna cca 12 Km od dálnice D1 exit 162 Velká Bíteš


Místo

Země
Czech Republic
Kraj
Kraj Vysočina
Město
Čikov
Adresa
Čikov, 75

Komentáře a informace k inzerátu Hydraulické kladivo OSA(0)

  Tento inzerát zatím nebyl okomentován.  Přidat nový komentář

  Vážení inzerenti o vaše názory velmi stojíme. Komentáře a jakékoliv dotazy k inzerátu, nebo vaše zkušenosti s touto položkou. Všechny komentáře jsou moderovány.
  Skutečné jméno nebo Uživatelské jméno
  Nebude zveřejněn
  Recenze, zpětná vazba nebo dotaz
  *
  Toto pole je povinné
  Smazat