Reklama

Kurz Fotografie DFSZK

QR code
Přidat do sledovaných inzerátů
Zveřejněno: 10/09/2019
Publikoval: Pavlína Křepelková
Prohlédlo: 37 lidí
#43395
Zdarma

Popis inzerátu

Nabízíme kurz fotografie pro děti (10+) a dospělé v termínu od 11. září 2019 do 11. prosince 2019.
Na tomto kurzu vás naučíme jak využívat fotoaparát tak, aby vaše fotografie měly obrazovou a technickou kvalitu za hranicí běžné amatérské fotografie. Naučíte se ovládat svůj fotoaparát a osvojíte si potřebné fotografické postupy tak, abyste uměli využít všech funkcí, které se vám nabízí.
Fotografický kurz je určen nejen pro všechny zájemce o fotografování, ale i začátečníkům a všem, kteří na svém fotoaparátu využívají vesměs jen plně automatický režim nebo přednastavené režimy. Účastníci se dozvědí o výhodách a nevýhodách digitálního fotoaparátu.
Projdou si základní informace o objektivech, ohniskových vzdálenostech, clonách a dalších fotografických termínech. Naučí se základní pravidla fotografování portrétu, krajiny, pohybu, dětí, zvířat, detailů a jak dosáhnout pěkného pozadí pro různé druhy fotografií.
Vyzkoušíte si vše přímo v praxi na učebně (Část I. - ateliér), ale i venku (Část II. – exteriér) a všechny získané znalosti procvičíte na konkrétních případech.
Další informace naleznete na webových stránkách divadlofilm.cz.
Rezervace a dotazy, prosíme, volejte 607 975 904 nebo pište.


Místo

Země
Czech Republic
Kraj
Hlavní město Praha
Město
Praha
Adresa
Lesnická 1

Komentáře a informace k inzerátu Kurz Fotografie DFSZK(0)

  Tento inzerát zatím nebyl okomentován.  Přidat nový komentář

  Vážení inzerenti o vaše názory velmi stojíme. Komentáře a jakékoliv dotazy k inzerátu, nebo vaše zkušenosti s touto položkou. Všechny komentáře jsou moderovány.
  Skutečné jméno nebo Uživatelské jméno
  Nebude zveřejněn
  Recenze, zpětná vazba nebo dotaz
  *
  Toto pole je povinné
  Smazat