Reklama

Milenecký azyl České Budějovice

Zveřejněno: 16/05/2024
Publikoval: Vladislava Srbová
Prohlédlo: 42 lidí
#62440
720.00 Kč

Popis inzerátu

Milenecký azyl České Budějovice najdete ve výborně dostupné, a přesto velice diskrétní lokalitě města, můžete si zde užít a zapomenout na starosti všedních dnů.

V azylu pro milence v Českých Budějovicích můžete parkovat zdarma a diskrétně uvnitř objektu na uzavřeném parkovišti.

Zaplatit milenecké ubytování v Českých Budějovicích a vyzvednout si klíče od pokoje může pouze jeden z partnerů. Po ukončení pobytu není nutné chodit do recepce, stačí uzamknout pokoj a dát klíče na místo, které Vám bude sděleno při Vašem příjezdu.

Hodinové hotely České Budějovice nejsou prioritně určeny jen mileneckým párům (žena a muž), ale také pro (dva pány) nebo (dvě dámy). Nikdo na to nehledí a nedělá žádné závěry.

Milenecké azyly jsou běžné po celém světě a není tomu jinak ani v Českých Budějovicích, proto tedy klidně ponechte zbytečný ostych stranou a využijte kvalitních služeb diskrétního ubytování v mileneckém azylu.

Azyl pro milence České Budějovice je to pravé ubytování, co hledáte, kde si můžete splnit i ty nejtajnější erotické sny v příjemném intimním prostředí.

Hodinový hotel České Budějovice nabízí milenecké tříhodinové ubytování pro intimní společné chvíle, v příjemném a diskrétním prostředí, v denní době od 9.00 do 15.00 hodin.

Milenecký azyl České Budějovice vám poskytne naprosto čistý a skvěle uklizený pokoj, který je určen pouze pro Vás, jinými klienty denního ubytování není během toho dne již obsazován. Pokoj je pouze Váš, s nikým se nestřídáte.

Milenecké ubytování České Budějovice má pokoje vybaveny rychlým internetovým Wi-Fi připojením, vlastní koupelnou, WC, minibarem, plochou LCD televizí se satelitním příjmem a rádiem.

Azyl pro zamilované v Českých Budějovicích je určen maximálně pro jeden milenecký pár ve dvoulůžkovém pokoji (2 osoby, které si pobyt předem objednaly a zaplatily). Přítomnost jiných dalších osob na pokoji není povolena.


Místo

Země
Czech Republic
Kraj
Jihočeský
Město
České Budějovice
Adresa
Školní 8

Komentáře a informace k inzerátu Milenecký azyl České Budějovice(0)

  Tento inzerát zatím nebyl okomentován.  Přidat nový komentář

  Vážení inzerenti o vaše názory velmi stojíme. Komentáře a jakékoliv dotazy k inzerátu, nebo vaše zkušenosti s touto položkou. Všechny komentáře jsou moderovány.
  Skutečné jméno nebo Uživatelské jméno
  Nebude zveřejněn
  Recenze, zpětná vazba nebo dotaz
  *
  Toto pole je povinné
  Smazat