Reklama

Zveřejněno: 08/06/2023
Publikoval: Dominika Nováková
Prohlédlo: 48 lidí
#59457
300.00 Kč

Popis inzerátu

Rádi byste vyzkoušeli naše boxy s prémiovými potravinami, ale máte obavy investovat do nich? Máme pro vás skvělé řešení - TESTER Mystery box. Ale co to vlastně je? Tento box je zmenšenou verzí našich prémiových potravinových boxů, ve kterém najdete ukázky z každé kategorie - potraviny, pití, sladké i slané snacky jsou v boxu uspořádány tak, abyste si mohli udělat představu o tom, co jednotlivé boxy obsahují a následně si vybrat ten, který je přesně pro vás! Každý box garantuje dvojnásobnou hodnotu! Chcete ochutnat lahůdky z naší nabídky, ale nechcete se zatím zavázat k většímu nákupu? Naše TESTER Mystery boxy jsou ideálním řešením. Získáte přehled o naší kvalitě a rozmanitosti produktů a zároveň si můžete vychutnat skvělý zážitek z našich prémiových potravin. Nenechte se odradit obavami z investice. S našimi TESTER Mystery boxy získáte jedinečnou možnost ochutnat různé produkty a vybrat si ten správný box, který vám vyhovuje nejlépe. Ať už jde o lahodnou čokoládu, exotické nápoje, kvalitní potraviny či další dobroty, garantujeme vám, že hodnota obsahu boxu přesáhne dvojnásobek jeho ceny.

Nebuďte váhaví a vyzkoušejte naše TESTER Mystery boxy ještě dnes. Připravte se na chuťovou výpravu plnou překvapení a kvalitních potravin, které vás rozhodně nezklamou.

Další z řady nových jednodruhových tematických boxů je tu! Box plný oblíbených kvalitních potravin (jedná se o nové zboží z německých supermarketů).

Obsahem balení:
- Sladkosti - čokolády, bonboniéry, cereálie, bonbony, sušenky, tyčinky, žvýkačky, aj.
- Nealko - energetické nápoje, limonády, džusy, aj.
- Těstoviny, luštěniny, káva, čaj, trvanlivé potraviny (polévky, nudle, fazole, instantní jídla, aj.)
- BIO produkty
- Slané - tyčinky, popcorn, chipsy, aj.

Množství:
až 15 produktů (BEZ SEZNAMU)


Místo

Země
Czech Republic
Kraj
Olomoucký
Město
Přerov

Komentáře a informace k inzerátu TESTER Mystery box(0)

  Tento inzerát zatím nebyl okomentován.  Přidat nový komentář

  Vážení inzerenti o vaše názory velmi stojíme. Komentáře a jakékoliv dotazy k inzerátu, nebo vaše zkušenosti s touto položkou. Všechny komentáře jsou moderovány.
  Skutečné jméno nebo Uživatelské jméno
  Nebude zveřejněn
  Recenze, zpětná vazba nebo dotaz
  *
  Toto pole je povinné
  Smazat