Reklama

Adobe Acrobat Pro DC 2022

QR code
Zveřejněno: 21/05/2023
Publikoval: Mehdiy
Prohlédlo: 14 lidí
#59181
2500.00 Kč

Popis inzerátu

Adobe Acrobat Pro DC 2022 Pro Windows


✅Počet licencovaných zařízení: 1


✅Doručení: elektronicky (e-mail)


✅ WhatsApp +420 739 832 801Adobe Acrobat Pro DC 2022 je kompletní aplikace, která poskytuje všechny potřebné nástroje k provádění všeho, co souvisí s dokumenty PDF. Nabízí kompletní a spolehlivé řešení pro provádění různých úloh správy dokumentů PDF bez výjimky. Je to nezbytný nástroj pro obchodní profesionály, který jim umožňuje vytvářet, kombinovat, ovládat a doručovat bezpečnější dokumenty Adobe PDF pro bezpečnější distribuci, spolupráci a sběr dat. Můžete snadno vytvořit jakýkoli typ dokumentu podle vašeho výběru. Program nabízí možnost vytvářet PDF z naskenovaných dokumentů nebo přímo převádět text na papíře do upravitelných dokumentů. Dokáže také extrahovat text z obrázků, porovnávat a komentovat soubory PDF,


HLAVNÍ RYSY:


Úžasná aplikace, která vám pomůže prohlížet, vytvářet, upravovat, spravovat, převádět, extrahovat, zabezpečovat a podepisovat dokumenty PDF.Poskytuje inovativní nástroje a funkce určené k prohlížení, úpravám a správě souborů PDF.Efektivní aplikace pro úpravu PDF, která nabízí pokročilé nástroje poskytující maximální flexibilitu a snadné použití.Obsahuje integrovaný prohlížeč PDF, který uživatelům umožňuje okamžité prohlížení souborů PDF.Umožňuje uživatelům vytvářet dokumenty PDF a upravovat je z jakéhokoli zařízení a v jakékoli situaci.Je integrován se službami Document Cloud, abyste byli ve spojení s nejnovějšími soubory na všech vašich zařízeních.Umožňuje vytvářet, exportovat, upravovat a sledovat soubory PDF odkudkoli.Nabízí uživatelsky přívětivé rozhraní, které je velmi jednoduché a spolehlivé pro všechny zákazníky.Poskytuje moderní rozvržení zobrazení s kartami, které vám umožní zobrazit více dokumentů ve stejném okně.Obsahuje všechny potřebné nástroje, které potřebujete ke všemu, co souvisí s dokumenty PDF.Nabízí kompletní a spolehlivé řešení pro provádění různých úkolů správy dokumentů PDF bez výjimky.Poskytujte bezpečnější a vysoce kvalitní dokumenty Adobe PDF pro snadnější a bezpečnější distribuci, spolupráci a sběr dat.To vám umožní snadno vytvořit jakýkoli typ dokumentu podle vašeho výběru.Umožňuje vám vytvářet soubory PDF z naskenovaných dokumentů nebo přímo převádět papírový text na upravitelné dokumenty.Schopnost extrahovat text z obrázků, porovnávat a komentovat soubory PDF, chránit a podepisovat soubory PDF.Schopnost exportovat PDF do libovolného formátu, jako je Microsoft Word, Excel, PowerPoint, HTML, Text a další.Umožňuje chránit soubory PDF přidáním hesel a dalších.Umožňuje vkládat komentáře, anotace, podpisy nebo záložky do každého souboru PDF.


Místo

Země
Czech Republic
Kraj
Central Bohemia
Město
Praha

Komentáře a informace k inzerátu Adobe Acrobat Pro DC 2022(0)

  Tento inzerát zatím nebyl okomentován.  Přidat nový komentář

  Vážení inzerenti o vaše názory velmi stojíme. Komentáře a jakékoliv dotazy k inzerátu, nebo vaše zkušenosti s touto položkou. Všechny komentáře jsou moderovány.
  Skutečné jméno nebo Uživatelské jméno
  Nebude zveřejněn
  Recenze, zpětná vazba nebo dotaz
  *
  Toto pole je povinné
  Smazat