Reklama

Zveřejněno: 21/05/2023
Publikoval: Mehdiy
Prohlédlo: 50 lidí
#59182
2500.00 Kč

Popis inzerátu

Adobe Photoshop 2022 Pro Windows✅Počet licencovaných zařízení: 1


✅Doručení: elektronicky (e-mail)


✅ WhatsApp +420 739 832 801


Adobe Photoshop 2022 je název impozantní aplikace pro úpravu grafiky pro tisk, 3D modelování, kreslení a malování, která vám umožní vytvářet a vylepšovat vaše fotografie, návrhy webových stránek a mobilní aplikace. špičkové možnosti úprav, skládání a malování, které vám umožní vytvářet a vylepšovat 3D obrazy a pohyblivý obsah. tvůrci. Poskytuje vám jedním kliknutím výběr z mnoha různých předmětů, se kterými se snadno manipuluje. Má jednoduché a intuitivní rozhraní, všechny základní nástroje a funkce jsou snadno dostupné.


HLAVNÍ RYSY:


Rámový nástroj pro snadné maskováníZnovuobjevená výplň s ohledem na obsahNový režim vícenásobného vrácení zpětLepší a rychlejší výběr portrétuVylepšení Adobe Camera RawAutomaticky aktivovat Adobe FontsPřidejte rotující vzoryVylepšené odpovídající písmoRychlejší a snadnější přístup k předvolbámSchopnost upravit oči na profesionální úrovniNový nejlepší celkový výkonKreativní nástroj a cloudové zdrojePodpora šablon akcií AdobePodpora barevných písem SVGNové modely, 3D objekty atd.Nové způsoby přístupu k nástrojům Photoshopuvylepšení použitelnostiVe výchozím nastavení transformujte proporcionálněZabraňte náhodným pohybům panelu pomocí funkce Lock WorkspaceŽivý náhled režimu prolnutísymetrický režimBarevné kolečko pro výběr barevVylepšené učení v aplikaciPreference pro zvětšení velikosti uživatelského rozhraníPodpora skriptů pro jihovýchodní AsiiModernizovaný skládací motorZískejte přístup k šablonám, nástrojům a datovým zdrojůmSynchronizujte vše (počítač a mobil)Ukládá štětce, barvy, styly a další.Vysoce kvalitní obrázky, videa a 3D objektyPodpora všech formátů grafických souborůVestavěné webové šablony a další


Místo

Země
Czech Republic
Kraj
Central Bohemia
Město
Praha

Komentáře a informace k inzerátu Adobe Photoshop 2022(0)

  Tento inzerát zatím nebyl okomentován.  Přidat nový komentář

  Vážení inzerenti o vaše názory velmi stojíme. Komentáře a jakékoliv dotazy k inzerátu, nebo vaše zkušenosti s touto položkou. Všechny komentáře jsou moderovány.
  Skutečné jméno nebo Uživatelské jméno
  Nebude zveřejněn
  Recenze, zpětná vazba nebo dotaz
  *
  Toto pole je povinné
  Smazat