Reklama

Adobe Premiere Pro 2022

QR code
Zveřejněno: 21/05/2023
Publikoval: Mehdiy
Prohlédlo: 10 lidí
#59183
2500.00 Kč

Popis inzerátu

Adobe Premiere Pro 2022 Pro Windows


✅Pochet licencovaných zařízení: 1✅Doručení: elektronicky (e-mail)✅ WhatsApp +420 739 832 801


Premiere Pro je profesionální software pro úpravu videa s nejvýkonnějšími nástroji pro úpravy. Má velmi uživatelsky přívětivé rozhraní s přizpůsobitelnými zkratkami. Více kontroly a efektivity řezání. a nástroje pro úpravu videa. Podporuje širokou škálu formátů souborů, což umožňuje importovat a exportovat projekty do formátů kompatibilních s jiným softwarem pro úpravu videa, jako je Final Cut Pro, Avid, a lze je exportovat do různých formátů souborů, např.Premiere Pro nabízí nový systém pro úpravu videa. A všechny nástroje, které potřebujete k vytvoření krásných videí z jednoduchých videí. pro profesionální úroveň Dokáže upravovat téměř všechny typy médií a vytvářet profesionální portfolio a také umí přidávat další pluginy.


HLAVNÍ RYSY:


Spolupracujte a sdílejte s týmovými projektyVytvářejte, upravujte a dělejte profesionální produkceKreativní pracovní postup a pokročilá integraceSnadno přepněte z Final Cut nebo AvidSnadno přepínejte mezi formáty s nízkým a vysokým rozlišenímPodporuje až 8K video v nativním formátuVšestranný, rychlý a efektivní video editorVysoce kvalitní grafika, videa, 3D objekty atd.Motor pro reprodukci rtutivysoce věrná výměnanastavení synchronizacevícekamerová editaceUpravujte video rychleji než kdy jindyProjektový a mediální managementpodpora širokého formátuEnd-to-end tok metadatVětší dosah publikaMobilní střih s novým Premiere RushEnd-to-end VR 180chytré čištění zvukuŠablony animací infografiky řízené datyVylepšení Adobe StockVylepšení knihovny Creative CloudRežim Theatre v prostředí Adobe ImmersiveAustralský standard skrytých titulkůSpolupracujte a sdílejte s týmovými projektyVytvářejte, upravujte a dělejte profesionální produkceKreativní pracovní postup a pokročilá integraceSnadno přepněte z Final Cut nebo AvidSnadno přepínejte mezi formáty s nízkým a vysokým rozlišenímPodporuje až 8K video v nativním formátuVšestranný, rychlý a efektivní video editorVysoce kvalitní grafika, videa, 3D objekty atd.Spolupráce s týmovými projektyAutomatická detekce (VR) virtuální realityTitulky a funkce pro manipulaci s textemRychlejší výkon než kdy jindyVysoce kvalitní zvukové efekty v reálném časePrvky uživatelského rozhraní, Mute FX atd.Podporuje ještě více nativních formátů


Místo

Země
Czech Republic
Kraj
Central Bohemia
Město
Praha

Komentáře a informace k inzerátu Adobe Premiere Pro 2022(0)

  Tento inzerát zatím nebyl okomentován.  Přidat nový komentář

  Vážení inzerenti o vaše názory velmi stojíme. Komentáře a jakékoliv dotazy k inzerátu, nebo vaše zkušenosti s touto položkou. Všechny komentáře jsou moderovány.
  Skutečné jméno nebo Uživatelské jméno
  Nebude zveřejněn
  Recenze, zpětná vazba nebo dotaz
  *
  Toto pole je povinné
  Smazat