Reklama

Platnost tohoto inzerátu již skončila !!!

Autodesk AutoCAD 2022

Zveřejněno: 21/05/2023
Publikoval: Mehdiy
Prohlédlo: 173 lidí
#59180
3500.00 Kč

Popis inzerátu

Autodesk AutoCAD 2022 Pro Windows✅Počet licencovaných zařízení: 1✅Doručení: elektronicky (e-mail)✅ WhatsApp +420 739 832 801Autodesk AutoCAD 2022 je užitečný a efektivní software, který poskytuje mnoho vzorových výkresů, které lze použít a upravit k vytvoření profesionálních objektů. Tyto vzorky hrají zásadní roli při vytváření 2D dokumentace a výkresů. Má také možnost importovat mapy a sestavy z jiných aplikací a také připojovat další výkresy k výkresu vytvářenému uživatelem. Pomocí tohoto chytrého nástroje mohou uživatelé psát a spouštět skripty Visual Basic, Visual LISP a VBA Macro pro automatizaci určitých funkcí. K vytvoření realistických 3D modelů vašeho návrhu také používá kombinaci nástrojů pro modelování těles, povrchů a sítí. Uživatelé mohou také vytvářet dokumenty pro definování standardů a všechny ostatní soubory s nimi lze porovnávat.


HLAVNÍ RYSY:


Vynikající počítačově podporovaný návrh (CAD), který lze použít k vytvoření přesných 2D a 3D výkresů.Poskytuje širokou škálu kreslicích komponent, editačních a anotačních nástrojů, které vám pomohou vytvářet 2D dokumentaci.Zjednodušte práci architektů a inženýrů tím, že jim poskytnete zařízení pro kreslení digitálních modelů struktur ve 2D i 3D režimu.Poskytuje profesionální prostředí, které uživatelům umožňuje pracovat s různými styly.Poskytuje mnoho vzorových návrhů, které lze použít a upravit k vytvoření profesionálních objektů.Hrajte zásadní roli při vytváření 2D dokumentace a výkresů.Možnost importovat mapy a sestavy z jiných aplikací, stejně jako připojovat další výkresy k výkresu vytvářenému uživatelem.Umožňuje psát a spouštět skripty Visual Basic, Visual LISP a VBA Macro pro automatizaci určitých funkcí.Pomocí kombinace nástrojů pro modelování těles, povrchů a sítí vytvořte realistické 3D modely svého návrhu.aUmožňuje uložit vaše modely jako soubory DWG, DWS a DXF.


Místo

Země
Czech Republic
Kraj
Central Bohemia
Město
Praha

Komentáře a informace k inzerátu Autodesk AutoCAD 2022(0)

  Tento inzerát zatím nebyl okomentován.  Přidat nový komentář

  Vážení inzerenti o vaše názory velmi stojíme. Komentáře a jakékoliv dotazy k inzerátu, nebo vaše zkušenosti s touto položkou. Všechny komentáře jsou moderovány.
  Skutečné jméno nebo Uživatelské jméno
  Nebude zveřejněn
  Recenze, zpětná vazba nebo dotaz
  *
  Toto pole je povinné
  Smazat