Reklama

PC sestava na zakázku

Zveřejněno: 03/11/2023
Publikoval: Jan Fazekaš
Prohlédlo: 634 lidí
#43888
Cena dohodou

Popis inzerátu

Proč počítač na zakázku

1.
Dnes je těžko vypátrat PC bez nějakou nepoctivosti, pro navýšení zisku.
Stavování PC není moje hlavní výdělečná činnost, ale moje záliba. Nechci nabízet laciné sestavy abych jich prodal co nejvíce, ale jen sestavy, které si nakonfiguruje sám zákazník. Nedávám do sestav zbytečné komponenty, kterými bych zbytečně navyšoval cenu a zákazník by je stejně nevyužil.

2.
Před odesláním všechny sestavy testuji 24hod. zátěžovým testem což ještě snižuje pravděpodobnost pozdějších poruch. To samozřejmě prodlužuje dobu dodání, ale pak nemusím řešit reklamaci a zákazníci jsou spokojeni.

Spokojený zákazník = další zákazník!

3.
Do nové sestavy Vám nainstaluji Windows 10 Pro se všemi aktualizacemi plus veškeré ovladače.

Dále do PC instaluji Adobe Reader, přehrávače a kodeky, 7-Zip, Google Chrome, MS Office 2016 Pro plus (2019 Pro plus).

Další software není problém naistalovat po domluvě se zákazníkem. Nabízím druhotné licence různých programů a aplikací.

4.
Sestavy kompletuji po domluvě se zákazníkem, který si sám navrhne konfiguraci nebo si řekne maximální finanční částku, kterou chce do PC investovat a za to dostane maximální výkon.

Po vytvoření sestavy obdrží zákazník cenovou nabídku, po schválení a uhrazení zálohy na můj účet bude provedeno sestavení PC a po uhrazení doplatku bude sestava odeslána zákazníkovy.

5.
K sestavám dodám veškeré manuály, instalační media, kabely, krabici atd.

6.
Samozřejmostí je i daňový doklad, na kterém je vyznačena i záruka na jednotlivé komponenty sestavy.

Na veškeré sestavené PC poskytuji záruční i pozáruční servis.


Podvody při prodeji nových PC
70% z nových komponentů mají záruku 3 až 10 let, ale prodejci ručí jen 24 měs. a tak se vyhýbají vyřizování reklamaci. Pokud díl má záruku (dle výrobce) 5 let, pak já ručím za něho 5 let. Příklad: pokud je, třeba záruka na zdroj 7 let a po 6 rocích selže, bezplatně vám ho vyměním za nový a mě to nic nebude stát (ručí můj dodavatel - abcdata.cz). Překupníci v podobných případech vás odbydou, protože záruka pro repasované nepřesahuje 24 měs. a pozdější opravy/výměny musejí hradit z vlastních kapes. Do PC nedám díl, pokud ho nerozbalím osobně.

Zákazník netuší proč, třeba 500W zdroje stojí 400 až 5.000 Kč. Neví, jak moc dokáže lepší zdroj zvýšit spolehlivost, stabilitu a snížit šum a spotřebu. Prodejci to zneužívají a popisují PC jako "vynikající" i když zdroj nenabízí dostačující ochranu proti výkyvům napětí, nemá filtry a dochází k výpadkům, protože nesplňuje požadavky HW (gr. karta požaduje nejen dostatek Wattů, ale také Ampérů). Obchodní tajemství je, že u zdrojů z podprůměrných značek je popis na štítku zavádějící (na štítku je, třeba 700W/51A, ale tester naměří max. 620W/42A)

PC popisují jako "super-výkonné" i když základní deska je starší, podprůměrný model s ochuzeným čipsetem.

Používají výstřelky jako "extrémní výkon" a "dech-beroucí herní zážitek", když popisují PC-sestavu, se kterou lze hrát plynule jen piškvorky.


Reklamační řád, platba a dodání
Reklamace vyřizuji standartně a o průběhu reklamace jste vždy informováni E-mailem. Většinou je reklamace vyřízena v maximální zákonné lhůtě 30 dní.

Při reklamaci potřebuji zaslat celý počítač bez kabelů.

Je to z toho důvodu, aby bylo možné přesně specifikovat závadu a určit, který díl je vadný. Předcházím tím různým dohadům a zbytečnému prodlužování řešení reklamace.


Platba se provádí předem na účet, a to v celé částce nebo formou zálohy a po dokončení e připravení sestavy se posílá doplatek na účet.


Dopravu zajištuji buď přes PPL, DPD nebo českou poštou dle přání zákazníka. Po převzetí dopravcem obdržíte číslo zásilky a možnost sledování doručení PC.


Neváhejte a objednávejte, určitě najdeme řešení, které Vám bude vyhovovat.


Místo

Země
Czech Republic
Kraj
Česká republika
Město
Větřní
Adresa
Kájovská 102

Komentáře a informace k inzerátu PC sestava na zakázku(0)

  Tento inzerát zatím nebyl okomentován.  Přidat nový komentář

  Vážení inzerenti o vaše názory velmi stojíme. Komentáře a jakékoliv dotazy k inzerátu, nebo vaše zkušenosti s touto položkou. Všechny komentáře jsou moderovány.
  Skutečné jméno nebo Uživatelské jméno
  Nebude zveřejněn
  Recenze, zpětná vazba nebo dotaz
  *
  Toto pole je povinné
  Smazat