Práce-brigády

Všechny inzeráty
Soukromé
Komerční
43 - 45 z 45
Řidič / Řidička - přeprava na letiště Václava Havla Praha

Cena dohodou
865x
1x
Vlastníte řidičský průkaz skupiny B a chcete pracovat jako řidič osobního automobilu? Máme pro Vás práci. Náplní práce je přeprava na letiště a zpět, jedná se o hotely v centru Prahy (smluvní přeprava osob bez taxametru - NEJSME TAXI), Pracovní dny si volíte sami, Firemní automobil a zakázky pro Vás máme zajištěné, NEMÁTE ŽÁDNÉ NÁKLADY! Požadujeme ...
Praha · Praha · 08/01/2022
Hledáme nové realitní makléře i matadory

Zdarma
327x
1x
Náplň práce: • vyhledávání nových klientů • péče o svěřené klienty • samostatné vedení obchodů s nemovitostmi • realitní poradenství • aktivní spolupráce s přímým nadřízeným Nabízíme: • plnou podporu Back office • velmi zajímavé provize 40-60% + meziprovize • příjemný kolektiv • lidský přístup • jedinečné know-how v realitním obchodu • firemní bene...
Jihočeský · Písek · 27/12/2021
Nabídka práce osobní řidič/ka

915x
1x
Nabízíme práci řidiče/čky osobního vozu na hlavní pracovní poměr. Jde o smluvní přepravu na letiště a zpět do hotelu v centru Prahy nebo dle dohody. Jedná se o smluvní přepravu osob bez taxametru (nejsme taxi) Práce je na HPP, pracovní dny si volíte sami Firemní automobil a zakázky máme pro vás zajištěné Požadavky na uchazeče jsou základní znalost ...
Praha · Praha · 05/12/2021