Site Reliability Engineer

QR code
Přidat do sledovaných inzerátů
Zveřejněno: 06/07/2020
Publikoval: Jitka Zimolková
Prohlédlo: 13 lidí
#46935
Cena dohodou

Popis inzerátu

Nabídka zaměstnání (Pardubice, Brno, home office)
Do týmu společnosti 4NET.TV hledáme kolegu či kolegyni na pozici „Site reliability engineer“. Hlavní pracovní náplní je správa IPTV instalací + nové instalace, podílení se na vývoji backend aplikací IPTV platformy. Součástí pracovní náplně jsou i služby NOC.
Pracoviště v Pardubicích nebo v Brně (dle místa bydliště) či možnost home office.
Pro tuto práci budete potřebovat znalost linuxu: tcp/ip stack, troubleshooting (pref. debian/ubuntu, centos/rhel…), základní znalost gitu, pokročilejší znalost Go nebo Pythonu, zkušenosti s config management systémy (Ansible, SaltStack, Chef, Puppet….).
Nabídnout Vám můžeme práci na zajímavém projektu, vývoj čistě na on-premise HW, práci v týmu odborníků v malé firmě, možnost home office, nadstandardní platové ohodnocení či flexibilní pracovní dobu.
Pokud Vás nabídka zaujala, prosím, kontaktujte mne, ráda Vám poskytnu více informací. V případě, že byste věděli o někom, koho by nabídka mohla oslovit, budu ráda za sdílení. Děkuji, Jitka Zimolková


Místo

Země
Czech Republic
Kraj
Pardubický
Město
Pardubice

Komentáře a informace k inzerátu Site Reliability Engineer(0)

  Tento inzerát zatím nebyl okomentován.  Přidat nový komentář

  Vážení inzerenti o vaše názory velmi stojíme. Komentáře a jakékoliv dotazy k inzerátu, nebo vaše zkušenosti s touto položkou. Všechny komentáře jsou moderovány.
  Skutečné jméno nebo Uživatelské jméno
  Nebude zveřejněn
  Recenze, zpětná vazba nebo dotaz
  *
  Toto pole je povinné
  Smazat